Karta atleta

Export do excelu
  • Popová Lucie
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Přerov 21.04.2016
60 m 09.18 h Ostrava 03.02.2017
100 m 14.40 Břeclav 26.05.2018
150 m 22.87 Hranice 26.04.2017
150 m 22.42 h Ostrava 03.02.2017
200 m 29.96 Olomouc 25.05.2019
200 m 30.37 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 50.08 Opava 04.05.2017
300 m 49.55 h Ostrava 11.02.2017
400 m 67.52 Ostrava 25.08.2019
800 m 2:51.90 Opava 28.05.2015
800 m 2:59.33 h Ostrava 03.02.2018
1500 m 6:05.94 Hranice 03.06.2017
hod oštěpem 500g 19.58 Přerov 25.04.2018
hod oštěpem 600g 20.90 Hranice 03.06.2017
hod kriketovým míčkem 32.99 Hranice 23.04.2015
vrh koulí 3kg 05.58 h Otrokovice 19.01.2017
skok daleký 4.11 Olomouc 05.05.2018
skok daleký 4.21 h Ostrava 11.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 30.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/R03 6 Opava 14.63
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 200 m/Dky/B02 4 Opava 30.70
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B3 5 Ostrava - Vítkovice 30.31
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B1 7 Ostrava - Vítkovice 69.01
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B03 3 Hranice 14.52
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B03 6 Hranice 30.68
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky/F 7 Břeclav 6:51.46
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B05 5 Břeclav 14.40
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 1500 m/Ž/B1 13 Olomouc 6:07.45
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) oštěp 600g/Ž Olomouc NM
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B03 8 Olomouc 14.56
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B05 5 Olomouc 14.45
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B05 6 Olomouc 30.22
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 30 Olomouc 4.11
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Dky/B03 3 Frýdek-Místek 09.29
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Dky 9 Frýdek-Místek 3:05.56
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Ž/B03 2 Přerov 21.88
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 500g/Dky Přerov 19.58
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Ž 9 Přerov 4.16
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky 14 Ostrava 2:59.33
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 28 Ostrava 3.92
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 20 Ostrava - Vítkovice 4.03
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B6 5 Ostrava - Vítkovice 22.57