Karta atleta

Export do excelu
  • Vondráčková Nikola
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Děčín 5.6.2019
60 m 09.10 h Praha - Strahov 29.1.2017
100 m 14.44 Děčín 3.6.2017
150 m 22.30 Bílina 20.5.2017
200 m 30.33 Atletický stadion Chomutov 19.9.2018
300 m 54.00 Bílina 5.5.2015
800 m 3:09.54 Kolín 11.10.2017
pohár rozhlasu 0944 Ústí nad Labem 22.5.2018
středoškolský pohár 1587 Atletický stadion Chomutov 19.9.2018
čtyřboj 1433 Kolín 11.10.2017
vrh koulí 3kg 06.68 Kolín 11.10.2017
skok daleký 4.76 Bílina 26.5.2018
skok daleký 4.20 h Praha - Strahov 29.1.2017
trojskok 10.08 Liberec 1.7.2018
skok vysoký 1.37 Děčín 5.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 Děčín 5.6.2019
100 m 14.88 Ústí nad Labem 14.5.2019
skok daleký 4.58 Děčín 5.6.2019
trojskok 09.44 Bílina 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 41 Ústí nad Labem 0446
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) dálka/Dky Ústí nad Labem 4.57
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dky Atletický stadion Chomutov 1587
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 200 m/Dky/B01 3 Atletický stadion Chomutov 30.33
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) dálka/Dky Atletický stadion Chomutov 4.44
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dky/F 9 Jablonec nad Nisou 09.70
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky/F 14 Jablonec nad Nisou 4.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 13 Kladno 4.42
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 8 Kladno 09.84
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) trojskok/Ž 5 Liberec 10.08
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž 7 Liberec 4.63
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) výška/Dky/F 6 Děčín 1.37
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) dálka/Dky/F 5 Děčín 4.72
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dky 4 Bílina 4.76
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) trojskok/Dky Bílina 09.18
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký, Kategorie III a IV (Lesnik Alexej, alexej.lesnik@seznam.cz, 777709837) výška/Žky 5= Ústí nad Labem 1.36
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký, Kategorie III a IV (Lesnik Alexej, alexej.lesnik@seznam.cz, 777709837) dálka/Žky 4 Ústí nad Labem 4.68
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký, Kategorie III a IV (Lesnik Alexej, alexej.lesnik@seznam.cz, 777709837) poharR/Žky 21 Ústí nad Labem 0944
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) trojskok/Ž Chomutov 09.30
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) dálka/Ž 8 Chomutov 4.37
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) výška/Ž 5= Meziboří 1.31
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) dálka/Ž 6 Meziboří 4.25
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Nobst Pavel, pavelnobst@seznam.cz, 604133118) dálka/Žky 4 Chomutov 4.51
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Nobst Pavel, pavelnobst@seznam.cz, 604133118) výška/Žky Chomutov 1.36
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dky/F 6 Bílina 4.39
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R02 6 Bílina 14.89
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B04 3 Bílina 09.04
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) dálka/Ž 11 Bílina 3.99