Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Navrátilová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 1002 984
    400 m př. 521 971
    akt. 19.10.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.02 Sokolov 22.06.2012
50 m 08.37 h Sokolov 14.01.2015
60 m 09.73 h Praha-Strahov 15.02.2014
60 m 08.71 Karlovy Vary 01.05.2018
100 m 13.21 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 22.24 Stříbro 18.06.2016
200 m 26.29 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 25.96 Třebíč 05.06.2021
300 m 41.89 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 41.51 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 58.07 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 58.13 Praha - Eden 25.05.2019
500 m 1:20.15 Ostrov 08.05.2018
600 m 1:56.22 h Praha-Stromovka 24.01.2015
600 m 1:43.63 Karlovy Vary 25.04.2018
800 m 2:18.91 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:18.76 Zlín 01.06.2019
1000 m 3:26.18 Karlovy Vary 01.05.2016
1000 m 3:51.8 h Sokolov 14.12.2016
1500 m 5:15.37 Karlovy Vary 01.05.2017
2000 m 7:36.31 Praha - Děkanka 05.06.2016
50 m překážek (0.76/7.70) 09.15 h Sokolov 16.12.2015
50 m překážek (0.76/8.20) 08.47 h Sokolov 18.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.69 h Praha-Stromovka 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 Plzeň 15.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.82 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.27 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek (0.84) 09.22 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.00 Stříbro 10.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.92 Praha - Eden 14.09.2019
100 m překážek (0.84) 14.21 Kladno 19.06.2021
200 m překážek (0.76) 32.60 Chodov 05.05.2018
300 m překážek (0.76) 44.45 Praha - Eden 26.05.2019
400 m překážek (0.76) 61.58 Kladno 20.06.2021
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.59 Praha - Eden 25.09.2021
skok o tyči 1.93 Praha - Eden 08.08.2021
skok daleký 4.85 h Sokolov 18.01.2017
skok daleký 5.19 Martin 23.05.2021
vrh koulí 3kg 08.95 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 3kg 10.05 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 4kg 08.83 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 4kg 09.25 Praha - Eden 08.06.2021
hod diskem 0,75kg 18.44 Sokolov 23.05.2016
hod diskem 1kg 19.73 Praha - Juliska 22.09.2020
hod kladivem 3kg 11.83 Sokolov 23.05.2016
hod oštěpem 500g 24.79 Zlín 01.06.2019
hod oštěpem 600g 28.52 Liberec 11.07.2020
hod kriketovým míčkem 22.51 Mariánské Lázně 14.05.2014
hod plným míčem 1kg 7.1 Sokolov 05.06.2014
pětiboj 1471 Mariánské Lázně 14.05.2014
pětiboj hala [Dky] 3096 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Z] 3120 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Dky] 4344 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Z] 4660 Třebíč 06.06.2021
čtyřboj 2386 Kolín 11.10.2017
trojboj 0913 Sokolov 05.06.2014
desetiboj 5279 Praha - Eden 07.08.2021
vrhačský trojboj 1066 Praha - Juliska 22.09.2020
vrhačský čtyřboj 0817 Sokolov 23.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Karlovy Vary 01.05.2018
100 m 13.24 Domažlice 18.08.2018
200 m 27.29 Domažlice 26.05.2018
300 m 41.84 Domažlice 18.08.2018
400 m 63.30 h Praha - Strahov 13.01.2018
400 m 60.42 Praha - Eden 28.08.2018
500 m 1:20.15 Ostrov 08.05.2018
600 m 1:43.63 Karlovy Vary 25.04.2018
800 m 2:18.91 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:19.72 Hradec Králové 15.09.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.48 Česká Lípa 12.05.2018
100 m překážek (0.84) 18.68 Nýřany 19.05.2018
200 m překážek (0.76) 32.60 Chodov 05.05.2018
skok vysoký 1.56 Nýřany 19.05.2018
skok daleký 4.70 Česká Lípa 13.05.2018
vrh koulí 3kg 08.48 Česká Lípa 12.05.2018
hod oštěpem 500g 23.27 Česká Lípa 13.05.2018
sedmiboj [Dky] 3945 Česká Lípa 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Ž/B01 1 Stříbro 2:28.87
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/Ž/B01 3 Stříbro 62.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Jky/B01 5 Hradec Králové 2:19.72
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Jky/B02 2 Hradec Králové 61.88
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Jky/B01 2 Písek 61.80
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B02 4 Písek 27.93
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Jky/F Písek 1.46
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Dky/F MS Praha - Přátelství 2:28.60
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B02 MS Praha - Eden 60.42
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/Ž/B01 2 Stříbro 62.38
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Ž Stříbro 1.46
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Dky/F Domažlice 13.24
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Dky/R01 3 Domažlice 13.53
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Dky/B01 1 Domažlice 41.84
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R2 4 Praha-Juliska 2:23.47
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B02 6 Sušice 28.00
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 800 m/Jky Sušice 2:22.12
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky MS Praha - Juliska 2:20.64
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž 6 Plzeň 1.36
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž Plzeň 2:22.10
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dky/B02 3 Domažlice 27.29
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/Dky/F Domažlice 2:20.08
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/Ž/B01 2 Nýřany 62.33
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) skok vysoký/Ž Nýřany 1.56
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Nýřany 18.68
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Česká Lípa 3945
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 200 m/Dky/B01 3 Česká Lípa 27.81
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Dky Česká Lípa 2:23.78
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) hod oštěpem 500g/Dky 5 Česká Lípa 23.27
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) vrh koulí 3kg/Dky 5 Česká Lípa 08.48
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok daleký/Dky 4 Česká Lípa 4.70
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok vysoký/Dky 2= Česká Lípa 1.49
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 1 Česká Lípa 16.48
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/Ž/F Ostrov 1:20.15
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Chodov 32.60
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Ž/B01 4 Chodov 44.74
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B11 1 Karlovy Vary 08.71
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B02 1 Karlovy Vary 28.40
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B01 2 Karlovy Vary 13.90
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B01 2 Cheb 42.64
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Ž Karlovy Vary 44.93
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 600 m/Ž Karlovy Vary 1:43.63
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 24 Dolní Dobrouč 13:32
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/R3 1 Ostrava 2:20.08
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/F 8 Ostrava 2:27.16
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R2 8 Praha - Stromovka 2:25.89
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/Dky/B01 MS Praha - Stromovka 2:18.91
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:26.31
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B3 MS Praha - Strahov 63.30