Karta atleta

Export do excelu
  • Novosadová Jitka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér Jana Červenková
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Litomyšl 5.8.2017
60 m 08.20 h Praha - Strahov 8.12.2018
100 m 12.93 Kolín 6.6.2018
150 m 19.52 Kladno 16.9.2017
150 m 19.65 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 25.82 Nové Město nad Metují 9.6.2018
200 m 25.88 h Ostrava 3.2.2018
300 m 41.16 Brno 26.6.2017
300 m 41.62 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 58.48 Jičín 1.7.2017
400 m 57.25 h Ostrava 24.2.2018
600 m 1:41.22 Kolín 1.5.2019
800 m 2:21.11 Kolín 8.5.2017
800 m 2:27.50 h Praha - Strahov 5.2.2017
1000 m 3:09.20 Kolín 23.8.2017
1500 m 5:16.98 Brno 5.9.2016
60 m překážek 11.78 Vlašim 30.4.2015
100 m překážek 18.57 Brno 5.9.2016
sprintérský trojboj 2191 Litomyšl 5.8.2017
středoškolský pohár 1509 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
středoškolský pohár 1457 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1924 Vlašim 30.4.2015
čtyřboj 1605 Kolín 23.8.2015
hod oštěpem 500g 13.58 Čáslav 17.10.2018
hod kriketovým míčkem 24.98 Kolín 23.8.2015
vrh koulí 3kg 06.98 Čáslav 15.10.2018
skok daleký 4.04 Čáslav 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 13.10 Kolín 8.5.2019
200 m 26.49 Kladno 11.5.2019
200 m 27.16 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 41.81 h Bratislava 26.1.2019
400 m 59.16 Čáslav 25.8.2019
400 m 59.45 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 1:41.22 Kolín 1.5.2019
800 m 2:23.96 Čáslav 25.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 2:30.56
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 26.30
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 23 Ostrava - Vítkovice 1457
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R01 5 Praha - Strahov 08.35
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B01 2 Praha - Strahov 42.09
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/FB Praha - Strahov 08.20
17.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav v hodu oštěpem (AC Čáslav z.s.) oštěp 500g/Dky/F Čáslav 13.58
15.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav ve vrhu koulí (AC Čáslav z.s.) koule 3kg/Dky/F Čáslav 06.98
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) dálka/Dky Čáslav 4.04
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 13 Kolín 1506
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Dky/B01 2 Kolín 2:26.39
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B01 3 Kolín 26.35
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dky/B01 5 Opava 59.77
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 200 m/Dky/B01 6 Opava 26.46
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) strPohar/Dky Atletický stadion Čáslav 1509
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) 800 m/Dky Atletický stadion Čáslav 2:25.5
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) 200 m/Dky Atletický stadion Čáslav 26.2
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Ústí nad Labem 59.20
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 7 Jablonec nad Nisou 26.29
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/B01 4 Jablonec nad Nisou 59.80
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/R1 6 Ostrava 26.58
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/R1 5 Ostrava 59.65
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Dky/B01 2 Vlašim 59.11
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 26.83
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 61.49
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Mladá Boleslav 26.57
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R03 7 Mladá Boleslav 13.09
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dky/R1 6 Praha-Juliska 59.92
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R3 7 Praha-Juliska 26.17
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/Ž/B3 4 Ostrava - Vítkovice 59.05
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B02 1 Nové Město nad Metují 25.82
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/Ž/B02 2 Nové Město nad Metují 59.07
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 4 Kolín 26.36
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R01 3 Kolín 12.93
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F Kolín 12.94
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dky/F Kladno 2:26.54
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B01 4 Kladno 26.61
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B02 4 Kolín 58.91
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 1 Kolín 26.45
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 200 m/Dky/B01 3 Kolín 26.53
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dky/R01 5 Kolín 13.01
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B2 3 Stará Boleslav 26.61
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/F Stará Boleslav 60.91
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 600 m/Ž/F 6 Kolín 1:42.10
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dky/R4 2 Ostrava 57.97
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dky/F Ostrava 57.25
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 3 Ostrava 25.88
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B2 1 Ostrava 59.01
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dky/B3 MS Praha - Stromovka 26.08
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 400 m/Dky/F MS Praha - Stromovka 58.62
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B1 2 Praha - Strahov 59.02