Karta atleta

Export do excelu
  • Pecinová Romana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.99 Jihlava 17.8.2013
60 m 09.43 Třebíč 21.5.2016
60 m 09.68 h Praha-Strahov 16.1.2016
100 m 17.32 Jihlava 17.8.2013
150 m 22.99 Třebíč 6.5.2017
300 m 53.98 Jihlava 23.5.2015
300 m 50.52 h Praha - Strahov 21.1.2017
400 m 71.55 Sušice 3.6.2017
500 m 1:41.1 Jihlava 16.5.2019
600 m 2:03.02 Třebíč 17.4.2016
800 m 2:45.54 Jihlava 28.5.2016
800 m 2:51.47 h Praha - Strahov 21.1.2017
1500 m 5:57.61 Třebíč 21.5.2016
60 m překážek 12.77 Třebíč 19.9.2015
100 m překážek 19.79 Třebíč 6.5.2017
200 m překážek 38.36 Pacov 10.6.2017
pětiboj 1495 Třebíč 9.5.2015
sedmiboj 2423 Jihlava 7.5.2016
vrhačský trojboj 1152 Třebíč 23.5.2019
čtyřboj 1247 Nové Město na Moravě 31.5.2015
hod diskem 1kg 21.00 Jihlava 4.5.2019
hod kladivem 3kg 23.96 Pacov 16.6.2019
hod oštěpem 500g 30.15 Kolín 21.8.2019
hod oštěpem 600g 28.70 Břeclav 31.8.2019
hod kriketovým míčkem 35.52 Třebíč 19.9.2015
hod plným míčem 2kg 08.70 Jihlava 16.5.2019
vrh koulí 2kg 07.23 Nové Město na Moravě 31.5.2015
vrh koulí 3kg 09.54 Třebíč 18.8.2019
vrh koulí 3kg 09.22 h Praha - Stromovka 26.1.2019
vrh koulí 4kg 08.35 Břeclav 31.8.2019
skok daleký 4.06 Jihlava 7.5.2016
skok vysoký 1.21 Třebíč 6.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.1 Jihlava 16.5.2019
500 m 1:41.1 Jihlava 16.5.2019
vrhačský trojboj 1152 Třebíč 23.5.2019
hod diskem 1kg 21.00 Jihlava 4.5.2019
hod kladivem 3kg 23.96 Pacov 16.6.2019
hod oštěpem 500g 30.15 Kolín 21.8.2019
hod oštěpem 600g 28.70 Břeclav 31.8.2019
hod plným míčem 2kg 08.70 Jihlava 16.5.2019
vrh koulí 3kg 09.54 Třebíč 18.8.2019
vrh koulí 3kg 09.22 h Praha - Stromovka 26.1.2019
vrh koulí 4kg 08.35 Břeclav 31.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž 14 Hranice 21.21
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 19 Hranice 17.37
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh. tr./Dky 4 Třebíč 1013
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Dky/F 4 Třebíč 16.94
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Dky/F Třebíč 24.51
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Dky/F 5 Třebíč 08.27
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Ž/F 15 Vyškov 16.37
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 13 Vyškov 22.58
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) disk 1kg/Dky/F 6 Jihlava 16.79
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) oštěp 500g/Dky 8 Jihlava 26.05
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) koule 3kg/Dky/F 5 Jihlava 09.01
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Ž/F 11 Znojmo 16.41
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 17 Znojmo 22.94
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) oštěp 600g/Ž 21 Jihlava 22.35
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž 4 Jihlava 74.02
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Dky/F 11 Třebíč 12.93
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Dky/F 8 Třebíč 08.49
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 500g/Dky/F 8 Jihlava 25.19
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) koule 3kg/Dky/F 9 Jihlava 08.56
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) disk 1kg/Dky/F 7 Jihlava 14.99
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky/F 13 Jablonec nad Nisou 07.59
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B2 8 Jablonec nad Nisou 2:52.95