Karta atleta

Export do excelu
  • Romana Pecinová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Bohumír Machovec, Marie Pytlíková
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.99 Jihlava 17.08.2013
60 m 09.68 h Praha-Strahov 16.01.2016
60 m 09.43 Třebíč 21.05.2016
100 m 17.32 Jihlava 17.08.2013
150 m 22.99 Třebíč 06.05.2017
300 m 53.98 Jihlava 23.05.2015
300 m 50.52 h Praha - Strahov 21.01.2017
400 m 71.55 Sušice 03.06.2017
500 m 1:41.1 Jihlava 16.05.2019
600 m 2:03.02 Třebíč 17.04.2016
800 m 2:45.54 Jihlava 28.05.2016
800 m 2:51.47 h Praha - Strahov 21.01.2017
1500 m 5:57.61 Třebíč 21.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.77 Třebíč 19.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 19.79 Třebíč 06.05.2017
200 m překážek (0.76) 38.36 Pacov 10.06.2017
skok vysoký 1.21 Třebíč 06.05.2017
skok daleký 4.06 Jihlava 08.05.2016
vrh koulí 2kg 07.23 Nové Město na Moravě 31.05.2015
vrh koulí 3kg 09.22 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.54 Třebíč 18.08.2019
vrh koulí 4kg 08.68 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 4kg 08.84 Břeclav 19.07.2020
hod diskem 1kg 22.16 Pacov 27.06.2020
hod kladivem 3kg 23.96 Pacov 16.06.2019
hod kladivem 4kg 21.08 Břeclav 19.07.2020
hod oštěpem 500g 30.15 Kolín 21.08.2019
hod oštěpem 600g 32.98 Jihlava 06.06.2020
hod břemenem 10kg 05.82 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod kriketovým míčkem 35.52 Třebíč 19.09.2015
hod plným míčem 2kg 08.70 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1495 Třebíč 09.05.2015
sedmiboj [Zky] 2423 Jihlava 08.05.2016
čtyřboj 1247 Nové Město na Moravě 31.05.2015
vrhačský trojboj 1186 Třebíč 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 74.02 Jihlava 19.05.2018
800 m 2:52.95 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 3kg 07.59 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 3kg 09.01 Jihlava 16.06.2018
hod diskem 1kg 17.37 Hranice 29.09.2018
hod oštěpem 500g 26.05 Jihlava 16.06.2018
hod oštěpem 600g 22.94 Znojmo 10.06.2018
vrhačský trojboj 1013 Třebíč 13.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 14 Hranice 21.21
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 19 Hranice 17.37
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrhačský trojboj/Dky 4 Třebíč 1013
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Dky/F 4 Třebíč 16.94
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky/F Třebíč 24.51
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Třebíč 08.27
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž/F 15 Vyškov 16.37
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 13 Vyškov 22.58
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) hod diskem 1kg/Dky/F 6 Jihlava 16.79
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) hod oštěpem 500g/Dky 8 Jihlava 26.05
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Jihlava 09.01
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 11 Znojmo 16.41
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 17 Znojmo 22.94
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Ž 21 Jihlava 22.35
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž 4 Jihlava 74.02
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Dky/F 11 Třebíč 12.93
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky/F 8 Třebíč 08.49
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 500g/Dky/F 8 Jihlava 25.19
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Jihlava 08.56
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F 7 Jihlava 14.99
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 3kg/Dky/F 13 Jablonec nad Nisou 07.59
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B2 8 Jablonec nad Nisou 2:52.95