Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Hluší
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1177 920
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 Přerov 01.05.2015
100 m 15.31 Přerov 01.05.2015
150 m 22.02 Břeclav 14.05.2017
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 27.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 27.76 Třinec 18.05.2019
400 m 59.75 Znojmo 10.06.2018
400 m 59.89 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:38.58 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:15.85 h Ostrava 16.02.2019
800 m 2:12.45 Brno 01.06.2019
1000 m 3:03.89 Brno 28.08.2019
1500 m 4:43.18 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:39.10 Praha - Juliska 04.07.2020
skok vysoký 1.10 Čáslav 07.07.2016
skok daleký 3.62 Čáslav 05.07.2017
vrh koulí 3kg 03.93 Čáslav 07.07.2016
středoškolský pohár 1237 VUT Pod Palackého vrchem 19.09.2018
sprintérský trojboj 1227 Přerov 02.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.73 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 29.02 h Ostrava 03.02.2018
200 m 28.11 Znojmo 10.06.2018
400 m 62.54 h Ostrava 13.02.2018
400 m 59.75 Znojmo 10.06.2018
600 m 1:45.68 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:20.31 h Ostrava 24.02.2018
800 m 2:15.77 Ostrava - Vítkovice 06.06.2018
1500 m 4:59.08 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
středoškolský pohár 1237 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.10.2018 Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu (Atletický klub Hodonín,z.s.) Přespolní běh/Dky/F Hodonín 0:11:45
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) středoškolský pohár/Dky 13 VUT Pod Palackého vrchem 1237
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky 4 VUT Pod Palackého vrchem 30.02
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 800 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 2:25.05
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 4:59.08
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/F Vyškov 2:26.74
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B03 7 Vyškov 29.92
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 400 m/Ž/F 5 Zlín 63.65
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 1500 m/Ž/F Hodonín 5:16.44
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R1 Praha-Juliska DNS
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:16.15
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B03 6 Ostrava - Vítkovice 28.61
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Znojmo 59.75
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B05 3 Znojmo 28.11
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 2:15.77
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F Břeclav DNS
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B04 1 Břeclav 61.83
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B05 1 Břeclav 28.65
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/Ž Jihlava 2:20.28
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 400 m/Ž/B02 2 Olomouc 61.13
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Dky/F Olomouc 2:19.98
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B03 2 Olomouc 28.52
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/R3 3 Ostrava 2:20.31
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/F 7 Ostrava 2:21.77
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B4 2 Ostrava 62.54
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B5 3 Ostrava 29.02
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky Ostrava 2:25.87
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B2 6 Ostrava 2:26.81
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B7 4 Ostrava 29.08
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Ž/B3 2 Ostrava - Vítkovice 1:45.68
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B4 4 Ostrava - Vítkovice 21.73