Karta atleta

Export do excelu
  • Hýsková Adriana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Ústí nad Labem 4.10.2018
60 m 08.46 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 13.59 Bílina 9.5.2018
150 m 20.54 Chomutov 8.6.2017
150 m 22.95 h Praha - Strahov 21.2.2015
200 m 27.46 Děčín 5.6.2018
200 m 27.73 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
300 m 46.70 Děčín 7.6.2016
600 m 2:21.22 Bílina 11.5.2013
800 m 2:56.37 Bílina 5.5.2015
800 m 2:56.69 h Praha - Strahov 21.2.2015
60 m překážek 11.69 Bílina 8.5.2015
100 m překážek 16.95 Liberec 1.7.2018
200 m překážek 32.04 Chomutov 8.6.2017
300 m překážek 48.22 Děčín 5.6.2018
400 m překážek 69.63 Liberec 1.7.2018
středoškolský pohár 1367 Ústí nad Labem 4.10.2018
středoškolský pohár 1364 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1823 Bílina 8.5.2015
čtyřboj 0869 Bílina 11.5.2013
hod diskem 0,75kg 17.06 Děčín 7.6.2016
hod oštěpem 500g 23.04 Děčín 4.5.2017
hod kriketovým míčkem 40.71 Bílina 8.5.2015
skok daleký 3.45 Chomutov 6.5.2014
skok daleký 3.62 h Praha-Strahov 26.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.50 Ústí nad Labem 14.5.2019
100 m překážek 17.29 Ústí nad Labem 14.5.2019
400 m překážek 72.71 Bílina 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 08.46
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 27.73
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 29 Ostrava - Vítkovice 1364
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 7 Ústí nad Labem 1367
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 60 m/Dky/B01 1 Ústí nad Labem 08.54
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B03 1 Ústí nad Labem 27.42
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dky Atletický stadion Chomutov 1263
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 200 m/Dky/B01 1 Atletický stadion Chomutov 28.24
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 60 m/Dky/B02 1 Atletický stadion Chomutov 08.68
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m př./Ž/B02 2 Liberec 16.95
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./Ž/B01 4 Liberec 69.63
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m př./Ž/B01 5 Praha - Eden 70.18
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m př./Ž/B02 2 Praha - Eden 17.08
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 200 m/Dky/B02 1 Děčín 27.46
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m př./Dky/B01 2 Děčín 48.22
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/Ž/R03 1 Meziboří 13.79
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 400 m př./Ž Meziboří 79.38
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/Ž/FA 6 Meziboří 14.07
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R01 1 Bílina 13.71
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Dky/F 11 Bílina 17.51
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky/B01 4 Bílina 17.08
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/FB Bílina 13.59