Karta atleta

Export do excelu
  • Carpentier Melanie
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.11 h Plzeň 29.1.2017
400 m 71.87 Písek 8.9.2018
600 m 1:52.45 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:30.86 Mariánské Lázně 10.9.2019
800 m 2:37.18 h Praha - Stromovka 26.1.2019
1000 m 3:17.83 Monako 12.7.2019
1000 m 3:27.92 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
1500 m 5:12.75 Tábor 9.6.2019
1500 m 5:17.82 h Praha - Stromovka 23.2.2019
3000 m 12:31.22 h Praha - Stromovka 27.1.2018
3000 m překážek 12:53.99 Kolín 15.9.2019
Přespolní běh 0:08:46 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 1:52.45 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:30.86 Mariánské Lázně 10.9.2019
800 m 2:37.18 h Praha - Stromovka 26.1.2019
1000 m 3:17.83 Monako 12.7.2019
1000 m 3:27.92 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
1500 m 5:12.75 Tábor 9.6.2019
1500 m 5:17.82 h Praha - Stromovka 23.2.2019
3000 m překážek 12:53.99 Kolín 15.9.2019
Přespolní běh 0:08:46 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 13 Praha - Eden 5:32.82
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Jky 13 Hradec Králové 5:34.47
13.09.2018 Bělská míle (TJ Start Bělá nad Radbuzou a město Bělá nad Radbuzou ) 800 m/Žky/F MS Bělá nad Radbuzou 2:38.60
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Jky/B02 3 Písek 71.87
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Jky/F 5 Písek 2:41.97
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/Ž/F 6 Sušice 5:35.02
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 1500 m/Dky 5 Domažlice 5:35.86
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž/F 4 Vlašim 5:27.74
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dky 12 Praha-Juliska 5:20.63
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 800 m/Jky 6 Sušice 2:36.13
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž/F 5 Plzeň 5:30.14
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 1500 m/Dky/F Domažlice 5:27.58
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 1500 m/Ž/F 5 Nýřany 5:24.80
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 1000 m/Ž/F Sušice 3:23.26
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 29 Dolní Dobrouč 14:11
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 3000 m/Dky/F 4 Praha - Stromovka 12:31.22