Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Korec
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Baar Pavel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.47 Pardubice 09.09.2018
100 m 11.77 Litomyšl 08.06.2019
150 m 17.65 Svitavy 27.05.2018
300 m 38.41 Chrudim 06.05.2018
400 m 53.33 Pardubice 09.06.2018
1000 m 3:07.02 h Ostrava 14.01.2018
1000 m 3:09.95 Kolín 02.06.2018
1500 m 5:18.40 Svitavy 29.04.2017
3000 m 11:56.33 Litomyšl 04.09.2016
60 m překážek (0.91) 08.89 h Olomouc 09.02.2019
100 m překážek (0.84) 13.92 Kolín 01.06.2018
200 m překážek (0.76) 26.43 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m překážek (0.84) 40.90 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.91) 59.75 Litomyšl 08.06.2019
1500 m překážek 5:43.92 Svitavy 08.05.2017
skok vysoký 1.65 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.69 Kolín 02.06.2018
skok o tyči 2.70 h Pardubice 20.01.2018
skok o tyči 2.90 Nové Město nad Metují 26.05.2018
skok daleký 5.84 h Praha - Stromovka 02.12.2017
skok daleký 6.21 Pardubice 09.09.2018
vrh koulí 4kg 12.00 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 4kg 12.05 Litomyšl 28.07.2018
vrh koulí 5kg 10.77 Praha - Eden 14.09.2019
vrh koulí 5kg 12.49 h Olomouc 18.01.2020
hod diskem 1kg 36.38 Litomyšl 28.07.2018
hod diskem 1,5kg 27.10 Pardubice 25.05.2019
hod oštěpem 600g 32.72 Chrudim 06.05.2018
hod oštěpem 700g 32.46 Pardubice 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 54.29 Chrudim 07.09.2016
středoškolský pohár 1025 Pardubice 18.09.2019
sedmiboj hala [Zci] 3921 h Ostrava 14.01.2018
devítiboj 4997 Kolín 02.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.47 Pardubice 09.09.2018
100 m 11.99 Litomyšl 28.07.2018
150 m 17.65 Svitavy 27.05.2018
300 m 38.41 Chrudim 06.05.2018
400 m 53.33 Pardubice 09.06.2018
1000 m 3:07.02 h Ostrava 14.01.2018
1000 m 3:09.95 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.84) 08.96 h Ostrava 14.01.2018
100 m překážek (0.84) 13.92 Kolín 01.06.2018
200 m překážek (0.76) 26.43 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m překážek (0.84) 41.05 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
skok vysoký 1.65 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.69 Kolín 02.06.2018
skok o tyči 2.70 h Pardubice 20.01.2018
skok o tyči 2.90 Nové Město nad Metují 26.05.2018
skok daleký 5.72 h Ostrava 03.03.2018
skok daleký 6.21 Pardubice 09.09.2018
vrh koulí 4kg 12.00 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 4kg 12.05 Litomyšl 28.07.2018
hod diskem 1kg 36.38 Litomyšl 28.07.2018
hod oštěpem 600g 32.72 Chrudim 06.05.2018
středoškolský pohár 0506 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018
sedmiboj hala [Zci] 3921 h Ostrava 14.01.2018
devítiboj 4997 Kolín 02.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 3 Opava 42.25
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dci 70= Pardubice 0000
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/R3 2 Jablonec nad Nisou 26.80
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 26.43
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dci 38 Městský stadion Pardubice, Dukla 0506
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) skok daleký/Dci/F 5 Městský stadion Pardubice, Dukla 5.62
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) skok vysoký/Dci/F Městský stadion Pardubice, Dukla DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci/F 12 Jablonec nad Nisou 5.94
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 6 Jablonec nad Nisou 41.05
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 1 Pardubice 26.65
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/R04 1 Pardubice 07.47
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci/F Pardubice 6.21
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/FA 2= Pardubice 07.50
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B02 4 Čáslav 53.54
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci Jablonec nad Nisou NM
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 10 Jablonec nad Nisou 5.78
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Žci Litomyšl 11.99
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci Litomyšl 07.79
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci Litomyšl 5.87
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žci Litomyšl 36.38
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 4kg/Žci Litomyšl 12.05
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žci Litomyšl 1.57
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/M 13= Ústí nad Orlicí 1.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B02 2 Ústí nad Orlicí 53.71
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci/F Litomyšl 5.61
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žci/B01 Litomyšl DNS
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Litomyšl 14.42
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B02 2 Pardubice 53.33
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M/F Pardubice NM
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci/F 5 Kolín 4997
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Kolín 13.92
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 5 Kolín 34.71
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci 10 Kolín 2.80
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 12 Kolín 32.53
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B2 3 Kolín 07.69
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci 11 Kolín 3:09.95
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 5 Kolín 1.69
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 4 Kolín 6.05
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kolín 11.80
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Svitavy 33.47
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Svitavy 17.65
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žci/F Svitavy 5.91
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/Dci/F 7 Nové Město nad Metují 2.90
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 20 Litomyšl 5.91
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/M 11= Litomyšl 1.65
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) devítiboj/Žci/F Ústí nad Orlicí 4481
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod diskem 1kg/Žci Ústí nad Orlicí 34.00
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok o tyči/Žci Ústí nad Orlicí 2.70
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m překážek (0.84)/Žci Ústí nad Orlicí 14.66
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m/Žci Ústí nad Orlicí 07.91
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1000 m/Žci Ústí nad Orlicí 3:20.13
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) vrh koulí 4kg/Žci 4 Ústí nad Orlicí 11.07
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok daleký/Žci Ústí nad Orlicí 5.51
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok vysoký/Žci Ústí nad Orlicí 1.64
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod oštěpem 600g/Žci Ústí nad Orlicí 30.90
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Chrudim 14.13
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 6 Chrudim 32.72
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žci/B04 1 Chrudim 38.41
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/Dci/F 8 Pardubice 2.50
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F 11 Ostrava 5.72
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) skok vysoký/M 10 Pardubice 1.64
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) skok o tyči/M 5 Pardubice 2.70
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) skok daleký/M 7 Pardubice 5.64
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci Ostrava 3921
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Ostrava 07.64
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 4 Ostrava 5.67
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava 12.00
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 4= Ostrava 1.65
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Ostrava 08.96
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žci 3= Ostrava 2.65
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Žci Ostrava 3:07.02