Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Terč
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.51 h Sokolov 04.03.2020
60 m 07.52 h Halle 24.03.2019
60 m 07.42 Chodov 09.06.2020
100 m 11.52 Plzeň 20.06.2020
150 m 17.89 Ostrov 05.09.2018
150 m 18.00 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 23.95 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.50 Karlovy Vary 27.06.2020
300 m 40.39 h Praha - Stromovka 20.01.2018
300 m 37.81 Cheb 16.05.2020
400 m 53.36 Plzeň 11.07.2020
600 m 1:36.37 Chodov 16.04.2019
800 m 2:18.82 h Halle 24.03.2019
800 m 2:16.73 Stříbro 25.08.2019
1000 m 3:05.98 Karlovy Vary 01.05.2019
1500 m 5:19.89 Plzeň 21.06.2020
50 m překážek (0.91) 09.39 h Sokolov 04.03.2020
60 m překážek (0.76) 11.66 Mariánské Lázně 11.05.2016
110 m překážek (0.91) 18.03 Plzeň 21.06.2020
skok vysoký 1.61 h Chodov 17.12.2018
skok vysoký 1.65 Karlovy Vary 08.05.2019
skok daleký 5.84 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 6.71 České Budějovice 30.08.2020
trojskok 12.29 Děčín 29.09.2019
trojskok 12.16 h Sokolov 04.03.2020
vrh koulí 3kg 06.80 h Praha-Stromovka 23.01.2016
vrh koulí 3kg 09.08 Chodov 30.04.2016
vrh koulí 4kg 08.86 Chodov 05.05.2018
vrh koulí 5kg 08.77 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 1,5kg 20.01 Karlovy Vary 19.10.2019
hod kladivem 5kg 16.79 Karlovy Vary 19.10.2019
hod oštěpem 600g 34.28 Karlovy Vary 01.05.2019
hod oštěpem 700g 33.79 Chodov 09.06.2020
hod břemenem 12kg 06.11 Karlovy Vary 19.10.2019
hod kriketovým míčkem 47.67 Mariánské Lázně 11.05.2016
středoškolský pohár 0519 Karlovy Vary 25.09.2018
středoškolský pohár 1225 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1627 Mariánské Lázně 11.05.2016
desetiboj [Dci] 4121 Plzeň 20.06.2020
sprintérský trojboj 2094 Bílina 15.08.2020
vrhačský trojboj 0956 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský čtyřboj 1099 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský pětiboj 1337 Karlovy Vary 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 Ostrov 05.09.2018
60 m 07.56 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m 12.27 Písek 08.09.2018
150 m 17.89 Ostrov 05.09.2018
150 m 18.00 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 25.15 Domažlice 26.05.2018
300 m 40.39 h Praha - Stromovka 20.01.2018
300 m 39.94 Chodov 05.05.2018
400 m 57.01 Domažlice 26.05.2018
800 m 2:32.22 h Halle 17.03.2018
skok vysoký 1.61 Nýřany 19.05.2018
skok vysoký 1.61 h Chodov 17.12.2018
skok daleký 5.44 Domažlice 26.05.2018
skok daleký 5.83 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 4kg 08.86 Chodov 05.05.2018
hod oštěpem 600g 34.21 Stříbro 03.06.2018
středoškolský pohár 0519 Karlovy Vary 25.09.2018
středoškolský pohár 1225 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2018 Vánoční laťka (ŠAK Chodov) skok vysoký/Žci Chodov 1.61
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 38 Ostrava - Vítkovice 1225
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci/F 17 Ostrava - Vítkovice 5.83
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B05 2 Ostrava - Vítkovice 07.62
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 07.56
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 4 Praha-Stromovka 5.78
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 2 Praha-Stromovka 18.00
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) středoškolský pohár/Dci 22 Karlovy Vary 0519
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) skok daleký/Dci Karlovy Vary 5.68
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) 60 m/Dci/B01 2 Karlovy Vary 07.64
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/M/F 16 Stříbro 5.33
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B02 1 Písek 24.19
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB Písek 11.78
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 3 Písek 12.27
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci/F Písek NM
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žci MS Ostrov 5.74
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žci/B01 MS Ostrov 07.55
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žci/B01 MS Ostrov 17.89
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/M Stříbro 5.67
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/M 3= Stříbro 1.56
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B4 5 Jihlava 07.81
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/M 9 Plzeň 1.51
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M 10 Plzeň 5.29
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žci 5 Stříbro 1.56
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R1 2 Stříbro 07.76
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci Stříbro 5.44
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 600g/Žci Stříbro 34.21
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žci/B1 5 Stříbro 40.50
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dci/B03 3 Domažlice 25.15
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Dci/B02 4 Domažlice 57.01
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) skok daleký/Dci/F 7 Domažlice 5.44
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) skok daleký/M 5 Nýřany 5.37
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) skok vysoký/M 8 Nýřany 1.61
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B03 3 Ostrov 12.13
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B02 2 Ostrov 07.76
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/R02 1 Chodov 07.74
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F Chodov 07.70
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Chodov 08.86
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) skok vysoký/Žci/F Chodov 1.60
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B01 4 Chodov 39.94
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B04 3 Karlovy Vary 12.38
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B02 3 Karlovy Vary 25.47
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/M/F Karlovy Vary 5.62
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B05 2 Karlovy Vary 07.93
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B06 1 Cheb 07.89
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/Žci/F Cheb 40.90
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žci/B01 3 Cheb 19.39
17.03.2018 21. Schüler-Hallensportfest (LG Merseburg) 60 m/Žci/R2 2 Halle 07.88
17.03.2018 21. Schüler-Hallensportfest (LG Merseburg) 60 m/Žci/F Halle 07.73
17.03.2018 21. Schüler-Hallensportfest (LG Merseburg) 800 m/Žci/F Halle 2:32.22
17.03.2018 21. Schüler-Hallensportfest (LG Merseburg) skok vysoký/Žci/FA Halle 1.50
17.03.2018 21. Schüler-Hallensportfest (LG Merseburg) skok daleký/Žci Halle 5.26
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 40.39
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 07.93
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) skok daleký/Žci Praha - Stromovka 5.70