Karta atleta

Export do excelu
  • Dubják Ondřej
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Brno 10.09.2018
60 m 08.40 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
150 m 21.79 Vlašim 05.05.2017
150 m 24.26 h Praha-Strahov 11.01.2015
200 m 26.01 Kolín 25.05.2019
300 m 43.48 Kolín 31.08.2018
300 m 44.00 h Praha - Strahov 20.01.2018
400 m 59.40 Kolín 07.10.2019
600 m 1:54.70 Vlašim 08.06.2016
800 m 2:20.28 Kolín 31.08.2018
800 m 2:26.15 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
1000 m 3:17.31 Kladno 25.09.2016
1000 m 3:34.72 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1500 m 4:44.11 Brno 10.09.2018
1500 m 4:59.07 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m překážek 13.04 Vlašim 06.09.2014
středoškolský pohár 0000 Kolín 07.10.2019
pětiboj 0785 Vlašim 06.09.2014
čtyřboj 0898 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
hod kriketovým míčkem 26.81 Vlašim 06.09.2014
hod plným míčem 1kg 05.25 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
skok daleký 4.83 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.89 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R10 3 Brno 08.31
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žci/KC 5 Brno 4.83
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F1 14 Brno 4:44.11
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B02 2 Kolín 43.48
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci 4 Kolín 2:20.28
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 10 Kolín 4.83
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci/F Kolín 4:49.73
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/F Kladno 4:55.20
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R06 4 Kladno 08.37
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.40
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 2:26.15
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci 5= Jablonec nad Nisou 1.50
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žci/B3 1 Praha - Strahov 44.00
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žci/B1 9 Praha - Strahov 2:32.11
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Žci/F 8 Praha - Strahov 4.89
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 1500 m/Žci/F Praha-Strahov 4:59.07