Karta atleta

Export do excelu
  • Kovář Jiří
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 Holešov 01.05.2019
60 m 07.69 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.88 Břeclav 14.09.2019
150 m 17.88 Zlín 02.05.2019
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.73 Vyškov 11.05.2019
200 m 24.15 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 38.45 Zlín 02.05.2019
300 m 38.25 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 52.89 Olomouc 25.05.2019
400 m 53.42 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
500 m 1:12.53 Zlín 18.04.2018
600 m 1:30.94 Zlín 08.08.2018
800 m 2:06.66 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
800 m 2:10.88 h Ostrava 21.01.2018
1000 m 2:52.40 Zlín 18.08.2018
1500 m 4:37.49 Otrokovice 12.09.2019
3000 m 11:10.45 Holešov 01.05.2019
60 m překážek 12.48 Zlín 14.09.2016
středoškolský pohár 1359 Otrokovice 12.09.2019
pětiboj 1135 Zlín 14.09.2016
hod kriketovým míčkem 38.09 Zlín 14.09.2016
skok daleký 4.83 Zlín 25.09.2019
skok daleký 4.15 h Otrokovice 09.02.2017
trojskok 10.21 Zlín 25.09.2019
trojskok 10.91 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
skok vysoký 1.35 Zlín 25.09.2019
skok vysoký 1.40 h Otrokovice 09.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.81 Holešov 01.05.2019
60 m 07.69 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.88 Břeclav 14.09.2019
150 m 17.88 Zlín 02.05.2019
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.73 Vyškov 11.05.2019
200 m 24.15 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 38.45 Zlín 02.05.2019
300 m 38.25 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 52.89 Olomouc 25.05.2019
400 m 53.42 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
800 m 2:13.03 Zlín 05.06.2019
1500 m 4:37.49 Otrokovice 12.09.2019
3000 m 11:10.45 Holešov 01.05.2019
středoškolský pohár 1359 Otrokovice 12.09.2019
skok daleký 4.83 Zlín 25.09.2019
trojskok 10.21 Zlín 25.09.2019
trojskok 10.91 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
skok vysoký 1.35 Zlín 25.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B02 Ostrava - Vítkovice DQ
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R04 4 Ostrava - Vítkovice 07.92
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B03 4 Ostrava - Vítkovice 18.33
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) výška/Žci/F 12 Zlín 0.00
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R3 3 Jablonec nad Nisou 2:09.47
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B2 MB Ostrava - Vítkovice 2:06.66
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) strPohar/Dci 47 Otrokovice 0552
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 400 m/Dci/B01 2 Otrokovice 56.18
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 1500 m/Dci/B01 Otrokovice DNS
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F2 Brno 4:40.51
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 3 Uherské Hradiště 18.19
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 3 Uherské Hradiště 07.96
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 100 m/Žci/B2 2 Chorzów 12.59
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 300 m/Žci/B2 1 Chorzów 39.33
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 1000 m/Dci/F 7 Zlín 2:52.40
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 300 m/M/B01 5 Zlín 40.64
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 600 m/M/F Zlín 1:30.94
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B3 1 Jihlava 38.71
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B03 7 Třinec 25.04
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/F 11 Třinec 2:07.35
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žci/B03 3 Brno-Pod Palackého vrchem 18.28
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žci/B01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 2:08.27
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/F Uherské Hradiště 2:12.76
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 3 Uherské Hradiště 18.51
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B02 MS Břeclav 55.29
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R02 MS Opava 12.44
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B03 MS Opava 25.04
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 4 Uherské Hradiště 18.39
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci/B01 2 Uherské Hradiště 39.27
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žci/B02 4 Olomouc 07.92
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 300 m/Žci/B01 4 Olomouc 39.46
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Zlín 08.00
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 500 m/Žci Zlín 1:12.53
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R2 3 Ostrava 2:12.17
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B1 3 Ostrava 39.34
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 5 Ostrava 07.91
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 2:16.11
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B2 6 Ostrava - Vítkovice 19.10
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 2:12.91
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B1 6 Ostrava 39.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B1 1 Ostrava 2:10.88
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R3 5 Ostrava - Vítkovice 08.01
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B4 5 Ostrava - Vítkovice 39.31