Karta atleta

Export do excelu
  • Krejčí Matyáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér Alexandr Matulka
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.5 Znojmo 27.04.2017
60 m 07.24 Stříbro 03.06.2018
60 m 07.41 h Praha - Stromovka 27.01.2018
80 m 09.66 Ancona 28.08.2019
100 m 11.53 Domažlice 26.05.2018
150 m 17.18 Stříbro 03.06.2018
150 m 17.62 h Ostrava 03.03.2018
200 m 23.43 Plzeň 10.06.2018
200 m 23.67 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 36.39 Jihlava 17.06.2018
300 m 37.70 h Praha-Stromovka 31.01.2018
500 m 1:43.63 h Praha-Stromovka 05.01.2013
600 m 1:52.66 Nýřany 25.06.2014
600 m 2:01.90 h Praha-Strahov 16.02.2014
800 m 2:41.39 Plzeň 08.05.2015
800 m 2:49.76 h Praha-Strahov 07.02.2015
1000 m 3:35.2 Domažlice 06.09.2012
1000 m 3:36.27 h Praha 06.12.2014
1500 m 5:44.61 Chodov 23.09.2012
pohár rozhlasu 1042 Stříbro 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 50.34 Stříbro 21.05.2016
vrh koulí 3kg 09.94 Stříbro 22.06.2016
vrh koulí 3kg 09.83 h Praha-Stromovka 10.12.2016
vrh koulí 4kg 11.54 Klatovy 14.06.2018
vrh koulí 5kg 10.49 Stříbro 16.09.2019
skok daleký 5.83 Plzeň 10.06.2018
skok daleký 4.51 h Praha-Stromovka 10.12.2016
skok vysoký 1.48 Stříbro 09.05.2018
Přespolní běh 0:04:35 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
80 m 09.66 Ancona 28.08.2019
100 m 11.65 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
200 m 23.94 Stříbro 25.08.2019
300 m 37.34 Ancona 28.08.2019
vrh koulí 5kg 10.49 Stříbro 16.09.2019
skok vysoký 1.45 Stříbro 18.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Jablonec nad Nisou 07.45
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R3 8 Jablonec nad Nisou 18.22
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R01 3 Jablonec nad Nisou 12.07
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FB 5 Jablonec nad Nisou 12.16
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) koule 4kg/Žci 4 Plzeň 11.27
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žci/B01 2 Plzeň 38.39
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci/B01 3 Plzeň 18.40
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/M/B01 2 Nýřany 07.57
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/M/B01 1 Nýřany 17.91
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/M/B01 2 Nýřany 23.89
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) dálka/M/F Nýřany 5.54
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/FA Nýřany 11.62
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/R02 1 Nýřany 12.00
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Jihlava 07.39
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B2 1 Jihlava 36.39
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žci/B01 1 Klatovy 17.38
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 300 m/Žci/B01 1 Klatovy 37.36
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) koule 4kg/Žci Klatovy 11.54
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R02 1 Plzeň 11.77
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FA Plzeň 11.67
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 1 Plzeň 23.43
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) dálka/M Plzeň 5.83
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R3 1 Stříbro 07.38
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/F Stříbro 07.24
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B1 1 Stříbro 17.18
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/F Domažlice 11.53
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dci/B01 3 Domažlice 23.58
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/R01 3 Domažlice 11.70
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R01 1 Nýřany 11.85
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FA Nýřany 11.88
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B01 2 Nýřany 23.64
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) koule 4kg/Žci/F Domažlice 11.15
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 300 m/Žci/B01 1 Domažlice 38.00
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 150 m/Žci/B03 1 Domažlice 17.48
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) výška/Žci 8= Stříbro 1.48
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) poharR/Žci Stříbro 1042
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) 60 m/Žci/B04 1 Stříbro 07.64
09.05.2018 Veřejné závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/M/B01 1 Stříbro 17.46
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R3 3 Ostrava 07.48
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 5 Ostrava 07.45
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R4 1 Ostrava 17.62
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F 5 Ostrava 17.77
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žci/B01 2 Praha - Stromovka 17.91
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/F Praha - Stromovka 07.55
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R02 2 Praha - Stromovka 07.64
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R06 MS Praha - Strahov 07.62
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 37.77
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 17.69
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B15 1 Praha-Stromovka 17.67
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 37.70
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B01 4 Praha - Stromovka 23.67
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/F Praha - Stromovka 07.41
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R02 1 Praha - Stromovka 07.49
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dci/B4 MS Praha - Stromovka 23.81
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Dci/B4 MS Praha - Stromovka 07.45