Karta atleta

Export do excelu
  • Hroch Michal
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Olomouc 25.9.2017
60 m 08.61 h Olomouc 24.2.2017
150 m 23.19 Hranice 9.6.2015
300 m 39.39 Olomouc 2.5.2018
800 m 2:00.50 Hranice 18.5.2019
800 m 1:59.77 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1000 m 3:03.52 Šumperk 4.10.2017
1500 m 4:13.72 Vyškov 11.5.2019
1500 m 4:13.12 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
3000 m 09:45.33 Břeclav 25.8.2018
60 m překážek 10.46 Olomouc 4.5.2016
60 m překážek 09.81 h Olomouc 12.1.2018
100 m překážek 16.86 Šumperk 13.6.2017
1500 m překážek 4:41.74 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
pohár rozhlasu 0836 Olomouc 12.6.2018
středoškolský pohár 0000 Uherské Hradiště 21.9.2017
pětiboj 1527 Olomouc 4.5.2016
čtyřboj 1912 Šumperk 4.10.2017
hod kriketovým míčkem 29.64 Olomouc 8.6.2016
vrh koulí 4kg 08.94 Šumperk 4.10.2017
skok daleký 5.08 Šumperk 4.10.2017
Přespolní běh 0:10:02 Olomouc 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:00.50 Hranice 18.5.2019
800 m 1:59.77 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1500 m 4:13.72 Vyškov 11.5.2019
1500 m 4:13.12 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
Přespolní běh 0:10:02 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:01.55
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m př./Žci Hranice 4:53.09
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F 7 Hranice 4:25.49
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m př./Žci Jablonec nad Nisou 4:41.74
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m př./Žci/F Hranice 4:42.92
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F1 Brno 4:23.50
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/M/F MS Břeclav 09:45.33
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/M/B02 3 Přerov 39.70
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/M/F MS Uherské Hradiště 4:22.22
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žci/F Přerov 2:05.87
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 1500 m/Žci/B1 1 Jihlava 4:19.20
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 1500 m/Žci/B01 2 Olomouc 4:16.48
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žci 26 Olomouc 0836
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m př./Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 4:44.90
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žci/F Šumperk 2:04.32
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 1500 m/Žci/B01 3 Olomouc 4:22.73
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) poharR/Žci 23 Olomouc 0793
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žci/F Olomouc 2:07.21
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 1500 m/Žci/B1 3 Olomouc 4:21.23
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žci 27 Olomouc 0803
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 300 m/M/B01 3 Olomouc 39.39
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 7 Dolní Dobrouč 10:45
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/F Ostrava 4:23.41
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B2 1 Ostrava 2:08.07
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci Ostrava - Vítkovice 4:24.24
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/B1 1 Ostrava 4:30.88
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FC Olomouc 10.07
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R02 2 Olomouc 09.81