Karta atleta

Export do excelu
  • Langmaier Mathias
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Ostrov 7.5.2019
60 m 07.68 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 11.83 Plzeň 8.6.2019
150 m 17.83 Stříbro 3.6.2018
150 m 18.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 23.78 Karlovy Vary 1.5.2019
200 m 24.07 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 38.75 Jihlava 17.6.2018
300 m 43.56 h Praha-Stromovka 3.12.2016
400 m 54.33 Nýřany 19.5.2019
400 m 55.12 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 2:47.17 Mariánské Lázně 11.5.2016
1000 m 3:52.71 Chodov 10.9.2014
60 m překážek 12.02 Chodov 8.9.2016
60 m překážek 08.98 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m překážek 15.39 Karlovy Vary 14.6.2018
110 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
200 m překážek 27.70 Stříbro 3.6.2018
300 m překážek 40.18 Bílina 15.6.2019
pohár rozhlasu 0000 Sokolov 31.5.2018
pětiboj 1124 Mariánské Lázně 11.5.2016
hod kriketovým míčkem 29.10 Mariánské Lázně 11.5.2016
skok daleký 3.93 Plzeň 24.8.2016
skok daleký 3.92 h Praha-Strahov 7.2.2015
Přespolní běh 0:02:25 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 Ostrov 7.5.2019
60 m 07.68 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 11.83 Plzeň 8.6.2019
150 m 17.89 Cheb 27.4.2019
200 m 23.78 Karlovy Vary 1.5.2019
200 m 24.07 h Praha - Strahov 20.1.2019
400 m 54.33 Nýřany 19.5.2019
400 m 55.12 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 08.98 h Praha - Stromovka 26.1.2019
110 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
300 m překážek 40.18 Bílina 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B3 4 Praha - Strahov 18.17
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R5 3 Praha - Strahov 07.79
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žci/R4 3 Praha - Strahov 09.32
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žci/B01 3 Mariánské Lázně 07.75
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Mariánské Lázně 18.07
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R4 6 Jablonec nad Nisou 28.88
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R02 Jablonec nad Nisou NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FB 4 Jablonec nad Nisou 12.01
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Jablonec nad Nisou 23.90
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 200 m př./Žci Ostrov 28.11
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žci/B01 1 Ostrov 07.95
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 4 Cheb 18.11
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/M/B02 5 Nýřany 07.88
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/M/B01 3 Nýřany 18.32
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 5 Stříbro 12.09
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R02 2 Stříbro 12.24
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/F Domažlice 07.98
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R01 2 Domažlice 08.17
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žci/B01 3 Domažlice 39.18
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žci/B5 3 Jihlava 15.47
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B2 6 Jihlava 38.75
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 100 m př./Žci Karlovy Vary 15.39
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B01 2 Karlovy Vary 07.84
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 3 Plzeň 12.52
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B02 Plzeň DQ
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB Plzeň 12.06
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žci/B1 2 Stříbro 27.70
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B1 5 Stříbro 15.78
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B2 1 Stříbro 17.83
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 60 m/Žci/B01 1 Sokolov 07.78
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) poharR/Žci Sokolov 0000
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/F 6 Domažlice 11.99
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dci/B02 3 Domažlice 24.62
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/R01 4 Domažlice 11.98
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B02 1 Nýřany 24.57
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FB Nýřany 12.29
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R03 3 Nýřany 12.14
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B03 2 Ostrov 11.95
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B02 3 Ostrov 07.83
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m př./Žci Chodov 29.01
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B01 1 Chodov 38.82
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B04 2 Karlovy Vary 12.22
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B01 3 Karlovy Vary 24.81
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B03 2 Karlovy Vary 08.00
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 200 m př./M/F Cheb 30.53
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žci/B01 1 Cheb 18.86
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 07.94
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žci/B02 MS Praha - Stromovka 09.62
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 18.33
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 18.39
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 08.00
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Žci/F Praha - Stromovka 09.78