Karta atleta

Export do excelu
  • Mathias Langmaier
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Novák Miloslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.67 Ostrov 07.05.2019
100 m 11.62 Bílina 04.07.2020
150 m 17.83 Stříbro 03.06.2018
150 m 18.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 23.64 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.60 Cheb 07.06.2020
300 m 43.56 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 38.75 Jihlava 17.06.2018
400 m 54.87 h Praha - Stromovka 19.01.2020
400 m 53.63 Karlovy Vary 27.06.2020
800 m 2:47.17 Mariánské Lázně 11.05.2016
1000 m 3:52.71 Chodov 10.09.2014
60 m překážek (0.76) 12.02 Chodov 08.09.2016
60 m překážek (0.91) 08.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.39 Karlovy Vary 14.06.2018
110 m překážek (0.91) 15.41 Domažlice 19.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.70 Stříbro 03.06.2018
300 m překážek (0.84) 40.12 Domažlice 06.06.2020
400 m překážek (0.91) 58.75 Bílina 04.07.2020
skok daleký 3.92 h Praha-Strahov 07.02.2015
skok daleký 3.93 Plzeň 24.08.2016
hod kriketovým míčkem 29.10 Mariánské Lázně 11.05.2016
pohár rozhlasu 0000 Sokolov 31.05.2018
pětiboj 1124 Mariánské Lázně 11.05.2016
sprintérský trojboj 2030 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 Mariánské Lázně 25.09.2018
60 m 07.79 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 11.98 Domažlice 26.05.2018
150 m 17.83 Stříbro 03.06.2018
150 m 18.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 24.62 Domažlice 26.05.2018
300 m 38.75 Jihlava 17.06.2018
60 m překážek (0.84) 09.32 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek (0.84) 15.39 Karlovy Vary 14.06.2018
200 m překážek (0.76) 27.70 Stříbro 03.06.2018
pohár rozhlasu 0000 Sokolov 31.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B3 4 Praha - Strahov 18.17
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R5 3 Praha - Strahov 07.79
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek (0.84)/Žci/R4 3 Praha - Strahov 09.32
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žci/B01 3 Mariánské Lázně 07.75
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Mariánské Lázně 18.07
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/R4 6 Jablonec nad Nisou 28.88
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R02 Jablonec nad Nisou NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FB 4 Jablonec nad Nisou 12.01
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Jablonec nad Nisou 23.90
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 200 m překážek (0.76)/Žci Ostrov 28.11
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žci/B01 1 Ostrov 07.95
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 4 Cheb 18.11
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/M/B02 5 Nýřany 07.88
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/M/B01 3 Nýřany 18.32
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 5 Stříbro 12.09
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R02 2 Stříbro 12.24
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/F Domažlice 07.98
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R01 2 Domažlice 08.17
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žci/B01 3 Domažlice 39.18
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B5 3 Jihlava 15.47
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B2 6 Jihlava 38.75
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 100 m překážek (0.84)/Žci Karlovy Vary 15.39
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B01 2 Karlovy Vary 07.84
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 3 Plzeň 12.52
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B02 Plzeň DQ
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB Plzeň 12.06
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Stříbro 27.70
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Stříbro 15.78
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B2 1 Stříbro 17.83
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 60 m/Žci/B01 1 Sokolov 07.78
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) pohár rozhlasu/Žci Sokolov 0000
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/F 6 Domažlice 11.99
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dci/B02 3 Domažlice 24.62
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/R01 4 Domažlice 11.98
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B02 1 Nýřany 24.57
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FB Nýřany 12.29
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R03 3 Nýřany 12.14
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B03 2 Ostrov 11.95
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B02 3 Ostrov 07.83
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m překážek (0.76)/Žci Chodov 29.01
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B01 1 Chodov 38.82
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B04 2 Karlovy Vary 12.22
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B01 3 Karlovy Vary 24.81
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B03 2 Karlovy Vary 08.00
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 200 m překážek (0.76)/M/F Cheb 30.53
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žci/B01 1 Cheb 18.86
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 07.94
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 09.62
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 18.33
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 18.39
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 08.00
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Stromovka 09.78