Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Raba
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Baar Pavel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Pardubice 09.09.2018
60 m 07.29 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m 11.52 Opava 28.09.2018
150 m 18.02 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 17.57 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
200 m 23.68 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.85 Olomouc 27.06.2020
300 m 47.08 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
300 m 37.88 Chrudim 06.05.2018
400 m 52.04 Praha - Eden 24.07.2020
1000 m 3:14.23 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
1000 m 2:59.83 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 5:11.38 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.91) 08.54 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.29 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
110 m překážek (0.91) 15.84 Hradec Králové 14.06.2020
200 m překážek (0.76) 29.71 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
skok vysoký 1.59 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.53 Praha - Eden 24.07.2020
skok o tyči 4.16 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok o tyči 3.90 Olomouc 29.06.2019
skok daleký 6.19 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 6.08 Kolín 02.06.2018
vrh koulí 4kg 11.43 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 4kg 11.92 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
vrh koulí 5kg 12.20 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrh koulí 5kg 12.07 h Praha - Stromovka 08.02.2020
hod diskem 1kg 32.60 Svitavy 27.05.2018
hod diskem 1,5kg 30.44 Pardubice 25.05.2019
hod oštěpem 600g 34.09 Chrudim 06.05.2018
hod oštěpem 700g 41.25 Olomouc 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 42.62 Pardubice 13.05.2015
pohár rozhlasu 1311 Pardubice - Městský atletický stadion 24.04.2018
sedmiboj hala [Zci] 4165 h Praha - Stromovka 10.02.2018
sedmiboj hala [Dci] 4301 h Praha - Stromovka 10.02.2019
devítiboj 4888 Kolín 02.06.2018
desetiboj [Dci] 5494 Hradec Králové 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.35 Pardubice 09.09.2018
100 m 11.52 Opava 28.09.2018
150 m 17.57 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m 37.88 Chrudim 06.05.2018
1000 m 3:09.53 h Praha - Stromovka 10.02.2018
1000 m 3:14.23 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
60 m překážek (0.84) 08.71 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
100 m překážek (0.84) 14.29 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok vysoký 1.54 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.49 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
skok o tyči 3.40 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok o tyči 3.70 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
skok daleký 6.19 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 6.08 Kolín 02.06.2018
vrh koulí 4kg 11.43 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 4kg 11.92 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
hod diskem 1kg 32.60 Svitavy 27.05.2018
hod oštěpem 600g 34.09 Chrudim 06.05.2018
pohár rozhlasu 1311 Pardubice - Městský atletický stadion 24.04.2018
sedmiboj hala [Zci] 4165 h Praha - Stromovka 10.02.2018
devítiboj 4888 Kolín 02.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dci/R02 4 Opava 11.52
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Dci 5 Opava 3.55
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dci/FB 5 Opava 11.71
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žci 6 Jablonec nad Nisou 3.60
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 17.57
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci/F 17 Jablonec nad Nisou 5.73
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 3.70
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Pardubice 07.47
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci/F Pardubice 5.86
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/FA Pardubice 07.35
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Pardubice 17.62
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok daleký/M/F 11 Čáslav 5.91
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/M/F 6= Čáslav 3.30
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci 4 Jablonec nad Nisou 3.60
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci Jablonec nad Nisou NM
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M 4 Ústí nad Orlicí 3.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FB Ústí nad Orlicí 11.70
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R02 3 Ústí nad Orlicí 11.89
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FA Litomyšl 07.36
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R02 1 Litomyšl 07.83
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci/F Litomyšl 5.87
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Litomyšl 30.80
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F 13 Jihlava 5.84
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B2 3 Jihlava 07.39
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R03 7 Pardubice 12.12
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M/F 8 Pardubice 3.65
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci/F 6 Kolín 4888
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Kolín 14.55
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 6 Kolín 32.52
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci 5 Kolín 3.40
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 15 Kolín 31.55
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 2 Kolín 07.32
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci 14 Kolín 3:15.53
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 17 Kolín 1.48
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín 6.08
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 9 Kolín 11.23
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 6 Svitavy 32.60
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Svitavy 17.88
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žci/F Svitavy 6.13
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/Dci/F Nové Město nad Metují 3.30
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 19 Litomyšl 5.95
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/M 4 Litomyšl 3.60
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) devítiboj/Žci/F Ústí nad Orlicí 4744
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod diskem 1kg/Žci Ústí nad Orlicí 29.16
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok o tyči/Žci Ústí nad Orlicí 3.60
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m překážek (0.84)/Žci Ústí nad Orlicí 14.29
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m/Žci Ústí nad Orlicí 07.66
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1000 m/Žci Ústí nad Orlicí 3:14.23
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) vrh koulí 4kg/Žci Ústí nad Orlicí 11.92
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok daleký/Žci Ústí nad Orlicí 5.76
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok vysoký/Žci 4 Ústí nad Orlicí 1.49
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod oštěpem 600g/Žci Ústí nad Orlicí 31.24
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 4 Chrudim 34.09
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žci/B03 1 Chrudim 37.88
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Chrudim 14.45
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/Dci/F Pardubice 3.50
24.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 07.45
24.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) skok daleký/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 5.98
24.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 1311
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F 5 Ostrava 6.12
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 07.43
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci 6 Praha - Stromovka 3:09.53
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 08.85
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci 16 Praha - Stromovka 1.54
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci 5 Praha - Stromovka 3.40
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci Praha - Stromovka 6.19
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci 5 Praha - Stromovka 11.43
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci/F 4 Praha - Stromovka 4165
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) skok o tyči/M/F Jablonec nad Nisou 3.10
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 08.71
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) skok daleký/Žci/F Jablonec nad Nisou 6.13
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci Ostrava 3785
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Ostrava 07.42
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 5 Ostrava 5.52
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava 10.99
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 11 Ostrava 1.47
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Ostrava 08.94
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žci Ostrava 2.85
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Žci Ostrava 3:10.02