Karta atleta

Export do excelu
  • Morávek Jaromír
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Brno 26.5.2016
60 m 08.3 h Brno 15.1.2016
100 m 14.38 Břeclav 15.7.2015
150 m 19.62 Břeclav 12.7.2017
200 m 30.69 Břeclav 29.7.2015
300 m 40.78 Znojmo 28.5.2017
600 m 1:56.7 h Brno 15.1.2016
800 m 2:18.35 Břeclav 14.5.2017
1000 m 3:16.55 Brno 14.8.2017
1500 m 4:38.33 Břeclav 27.5.2018
1 anglická míle 5:17.54 Brno 13.8.2018
3000 m 10:47.87 Brno 6.8.2018
3000 m 10:14.22 h Ostrava 3.3.2018
60 m překážek 10.63 Blansko 2.6.2016
1500 m překážek 4:51.86 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
sprintérský trojboj 0696 Břeclav 29.7.2015
pětiboj 1560 Jihlava 7.5.2016
hod diskem 1kg 13.61 Břeclav 15.7.2015
hod oštěpem 600g 23.12 Břeclav 12.7.2017
hod kriketovým míčkem 39.18 Vyškov 28.6.2016
skok daleký 4.37 Jihlava 7.5.2016
skok daleký 4.37 h Brno 15.1.2016
skok vysoký 1.16 Brno 7.9.2015
chůze dráha 1000m 4:46.47 h Olomouc 27.1.2018
chůze dráha 2000 m 09:53.14 Brno 16.7.2018
chůze dráha 3000 m 15:32.21 Břeclav 11.7.2018
chůze dráha 3000 m 16:29.48 h Ostrava 13.1.2018
chůze dráha 5000 m 27:37.2 Vyškov 1.5.2018
chůze dráha 5000 m 25:17.20 h Praha - Stromovka 10.2.2019
3 km chůze 15:38 Borský Mikuláš 26.5.2018
5 km chůze 25:03 Dudince 23.3.2019
10 km chůze 49:01 Milovice 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 5000 m 25:17.20 h Praha - Stromovka 10.2.2019
5 km chůze 25:03 Dudince 23.3.2019
10 km chůze 49:01 Milovice 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze 5000m/M 9 Jablonec nad Nisou 27:25.5
20.10.2018 Pražská chodecká hodinovka - 6. ročník (AC Rumburk, z.s. ve spolupráci) chůze 3000m/M Praha - Stromovka 16:32.6
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 3000m/Žci Hranice 16:12.17
29.09.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň chůze 3000m/Žci 6 Györ 15:43.66
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze 3000m/Žci Jablonec nad Nisou 15:49.99
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 3000m/Žci Hranice 15:54.59
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci 17 Hranice 22.11
02.09.2018 Chůze ve Vyškově (Orel Vyškov - atletika) chůze 3000m/Žci/F Vyškov 16:06.9
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1 míle/M/F Brno 5:17.54
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 3000 m/M/F 4 Brno 10:47.87
04.08.2018 56. ročník Přerovské padesátky (TJ Spartak Přerov, spolek) 10km chůze/M 5 Přerov 58:16
04.08.2018 56. ročník Přerovské padesátky (TJ Spartak Přerov, spolek) 3km chůze/Žci Přerov 17:00
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 2000m/M/F Brno 09:53.14
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 3000m/M/F Břeclav 15:32.21
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 4:42.83
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 3000m/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 16:03.71
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m př./Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 4:51.86
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 4:38.33
26.05.2018 Záhorácká dvadsiadka (Junior club Borský Mikuláš a O) 3km chůze/Žci Borský Mikuláš 15:38
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m př./Žci/F Vyškov 4:58.43
01.05.2018 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze 5000m/J/F Vyškov 27:37.2
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 3000m/Žci/F Brno 15:38.16
14.04.2018 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužů (Sportovní chůze Praha, z. s.) 10km chůze/M 24 Milovice 61:52
07.04.2018 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dci 7 Poděbrady 27:44
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/M Olomouc 16:05
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F 5 Ostrava 10:14.22
11.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Žci Praha - Stromovka 16:49.05
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 1000m/M/F Olomouc 4:46.47
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 3000m/Žci Ostrava 16:29.48
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 1000m/M/F Olomouc 4:58.19
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) chůze 1000m/Žci Brno-Nový Lískovec 5:06.3