Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Alexa
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Klesnil Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.42 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.41 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m 09.11 Kladno 17.06.2018
150 m 22.48 h Praha-Strahov 20.02.2016
150 m 22.71 Kladno 17.06.2018
200 m 28.02 Kladno 04.05.2019
300 m 45.57 Kolín 31.08.2018
400 m 57.45 Kladno 27.06.2020
800 m 2:05.77 h Vídeň 01.02.2020
800 m 2:05.02 Kladno 27.06.2020
1000 m 3:24.70 Kladno 25.04.2017
1500 m 4:30.84 Kladno 13.06.2020
3000 m 10:10.47 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
3000 m 09:06.90 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
50 m překážek (0.84) 09.67 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76) 13.94 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m překážek (0.76) 12.90 Stará Boleslav 13.05.2016
1500 m překážek 6:02.86 Beroun 23.06.2017
3000 m překážek 11:08.12 Hodonín 08.09.2019
skok vysoký 1.20 Beroun 27.05.2016
skok vysoký 1.30 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.00 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.14 Kladno 17.06.2018
hod oštěpem 600g 14.48 Kladno 21.05.2017
hod kriketovým míčkem 46.63 Stará Boleslav 29.05.2015
pohár rozhlasu 0727 Slaný 21.05.2019
trojboj 0721 Kladno 17.06.2018
chůze dráha 3000 m 16:02.67 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
chůze dráha 3000 m 17:05.03 h Praha - Strahov 13.01.2019
chůze dráha 5000 m 28:28.16 Hodonín 07.09.2019
5 km chůze 27:42 Milovice 20.06.2020
10 km chůze 59:06 Olomouc 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.42 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.11 Kladno 17.06.2018
150 m 22.71 Kladno 17.06.2018
300 m 45.57 Kolín 31.08.2018
800 m 2:28.67 h Praha-Strahov 22.02.2018
800 m 2:14.56 Kolín 31.08.2018
1500 m 4:51.04 Mariánské Lázně 25.09.2018
50 m překážek (0.84) 09.67 h Kladno 11.01.2018
skok vysoký 1.30 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.00 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.14 Kladno 17.06.2018
trojboj 0721 Kladno 17.06.2018
chůze dráha 3000 m 19:14.95 h Praha - Stromovka 11.02.2018
chůze dráha 3000 m 16:02.67 Jablonec nad Nisou 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci Hranice 17:01.55
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 1500 m/M Mariánské Lázně 4:51.04
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci Jablonec nad Nisou 16:02.67
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) chůze dráha 3000 m/Žci/F Třebíč 18:25.12
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B02 4 Kolín 45.57
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci Kolín 2:14.56
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/M Liberec DNS
17.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci 4 Kladno 09.11
17.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B1 4 Kladno 22.71
17.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 4 Kladno 4.14
17.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) trojboj/Žci 4 Kladno 0721
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B05 2 Beroun 21.34
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci/F Beroun 19:05.87
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B03 3 Kolín 47.42
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:23.36
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B02 2 Kladno 47.34
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/F Kladno 2:22.14
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žci/B2 3 Praha-Strahov 2:28.67
11.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci 5 Praha - Stromovka 19:14.95
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) chůze dráha 3000 m/Žci/F Praha-Strahov 19:46.63
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci 5 Kladno 07.42
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.84)/Žci 4 Kladno 09.67
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 8 Kladno 4.00
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 7 Kladno 1.30