Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Staś
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
50 m 07.19 Přerov 28.09.2016
60 m 07.70 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 07.60 Opava 03.05.2018
100 m 13.50 Přerov 28.09.2016
150 m 18.60 Frýdek-Místek 19.06.2018
150 m 18.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 24.48 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 49.02 Ostrava 11.06.2015
300 m 47.17 h Ostrava 29.01.2016
800 m 2:48.15 Třinec 07.05.2016
60 m překážek (0.76) 11.00 Třinec 07.05.2016
60 m překážek (0.84) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.74 Olomouc 08.06.2019
skok vysoký 1.71 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 6.33 h Opava 27.01.2019
skok daleký 6.41 Šumperk 05.07.2020
trojskok 12.18 h Opava 05.01.2020
trojskok 12.42 Šumperk 05.07.2020
vrh koulí 3kg 08.07 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 3kg 08.25 Havířov 22.04.2016
vrh koulí 4kg 07.48 h Havířov 24.03.2017
hod kriketovým míčkem 35.16 Třinec 07.05.2016
pohár rozhlasu 1523 Havířov 25.04.2018
pětiboj 1689 Třinec 06.05.2016
sprintérský trojboj 1286 Přerov 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 07.70 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 07.60 Opava 03.05.2018
150 m 18.60 Frýdek-Místek 19.06.2018
150 m 18.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.69 h Ostrava 21.01.2018
skok vysoký 1.67 Hranice 16.09.2018
skok daleký 5.97 h Opava 24.01.2018
skok daleký 6.00 Ostrava - Vítkovice 09.09.2018
pohár rozhlasu 1523 Havířov 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B03 6 Ostrava - Vítkovice 18.43
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F Ostrava - Vítkovice 5.90
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci/F 6 Ostrava - Vítkovice 1.60
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec 1.69
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R03 3 Hranice 07.70
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci 11 Hranice 5.36
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci 9 Hranice 1.67
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R5 2 Brno 07.77
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žci/KA 6 Brno 5.78
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žci/FA 6 Brno 5.98
09.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) skok daleký/J 7 Ostrava - Vítkovice 6.00
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 5.84
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 7 Třinec 07.71
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Dci Opava 5.98
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žci/B03 1 Frýdek-Místek 18.60
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 6 Frýdek-Místek 07.73
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 5.67
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žci/F 4 Brno-Pod Palackého vrchem 6.18
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žci/F 8 Brno-Pod Palackého vrchem 1.60
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 5.72
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 3 Třinec 07.81
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec 1.58
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B01 2 Frýdek-Místek 07.73
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žci Frýdek-Místek 1.61
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 5.87
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karviná Kategorie III a IV (Zdeňka Grinvalská, zdenka.grinvalska@juventus.cz, 596311530) skok daleký/Žci Havířov 5.51
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karviná Kategorie III a IV (Zdeňka Grinvalská, zdenka.grinvalska@juventus.cz, 596311530) skok vysoký/Žci Havířov 1.62
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karviná Kategorie III a IV (Zdeňka Grinvalská, zdenka.grinvalska@juventus.cz, 596311530) pohár rozhlasu/Žci Havířov 1474
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B01 4 Opava 07.60
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci Opava 1.62
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci Opava 5.83
25.04.2018 Městské kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Havířov (TJ Start Havířov, Kopecký Tomáš) skok daleký/Žci Havířov 5.78
25.04.2018 Městské kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Havířov (TJ Start Havířov, Kopecký Tomáš) skok vysoký/Žci Havířov 1.60
25.04.2018 Městské kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Havířov (TJ Start Havířov, Kopecký Tomáš) pohár rozhlasu/Žci Havířov 1523
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) 40 yardů/Žci Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 05.0
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) skok daleký/Žci Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 5.45
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) skok vysoký/Žci Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 1.65
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci/F 13= Ostrava 1.60
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F 12 Ostrava 5.65
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Ostrava - Vítkovice 09.62
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žci/F Ostrava - Vítkovice 1.60
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.79
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F Ostrava - Vítkovice 5.80
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Ostrava - Vítkovice 07.70
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 8= Ostrava - Vítkovice 1.62
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 8 Ostrava - Vítkovice 5.63
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R4 Olomouc DNS
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci/FA Olomouc 5.61
24.01.2018 Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva ve skoku dalekém (TJ Slezan Opava, z.s.) skok daleký/Žci Opava 5.97
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Ostrava 07.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 6 Ostrava 5.67
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci Ostrava 1.69
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B02 Opava DNS
07.01.2018 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava DNS