Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Bujdák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.06 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.55 Zlín 18.08.2018
60 m 07.43 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 11.74 Otrokovice 01.06.2020
150 m 18.57 h Ostrava 21.01.2018
150 m 18.03 Vyškov 08.09.2018
200 m 24.32 Otrokovice 01.06.2020
300 m 49.82 Olomouc 27.09.2015
800 m 2:47.04 Zlín 14.09.2016
40 yardů př. 05.54 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 09.59 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.91) 08.17 h Bratislava 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 13.64 Hranice 16.09.2018
110 m překážek (0.91) 14.90 Olomouc 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 26.32 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.76 Brno 13.09.2017
skok vysoký 1.80 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 6.67 Jihlava 17.06.2018
skok daleký 6.58 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 14.00 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 13.98 Holešov 20.06.2020
vrh koulí 4kg 08.81 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 03.05.2018
vrh koulí 5kg 10.51 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 26.81 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 31.43 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 48.44 Zlín 14.09.2016
pohár rozhlasu 1454 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 1356 Otrokovice 13.09.2018
pětiboj 2125 Zlín 14.09.2016
vrhačský trojboj 1237 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.07 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 07.58 h Olomouc 26.01.2018
60 m 07.55 Zlín 18.08.2018
100 m 11.88 Břeclav 26.05.2018
150 m 18.57 h Ostrava 21.01.2018
150 m 18.03 Vyškov 08.09.2018
40 yardů př. 05.54 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.84) 08.49 h Ostrava 03.03.2018
100 m překážek (0.84) 13.64 Hranice 16.09.2018
200 m překážek (0.76) 26.32 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.73 Zlín 18.08.2018
skok vysoký 1.80 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 6.36 h Ostrava 03.03.2018
skok daleký 6.67 Jihlava 17.06.2018
trojskok 12.33 h Olomouc 27.01.2018
trojskok 13.54 Hodonín 30.06.2018
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 03.05.2018
pohár rozhlasu 0010 Otrokovice 03.05.2018
středoškolský pohár 1356 Otrokovice 13.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/F Otrokovice 05.14
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F Otrokovice 6.29
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci/F Otrokovice 1.80
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žci/F Otrokovice 05.54
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R 1 Otrokovice 05.07
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M Hranice 6.50
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) trojskok/M 4 Hranice 13.48
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 1 Jablonec nad Nisou 13.39
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 4 Jablonec nad Nisou 6.31
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Jablonec nad Nisou 13.48
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Hranice 26.32
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Hranice 13.64
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) středoškolský pohár/Dci Otrokovice 1356
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) skok daleký/Dci Otrokovice 6.29
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 60 m/Dci/B02 2 Otrokovice 07.52
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/M/B01 3 Vyškov 18.03
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/M/F Vyškov 27.05
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/M/F Vyškov 6.21
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/M/F Vyškov 13.25
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 1 Zlín 27.32
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žci/F Zlín 07.63
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žci/R01 2 Zlín 07.55
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) skok vysoký/Žci/F Zlín 1.73
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) skok daleký/M/F 6 Hodonín 6.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) trojskok/M/F Hodonín 13.54
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Jihlava 13.81
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F Jihlava 6.67
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/M/F Znojmo 13.09
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/M/F 5 Znojmo 6.27
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 13.67
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 6.48
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/R01 1 Brno-Pod Palackého vrchem 13.79
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J Břeclav NM
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/J MS Břeclav 1.71
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B03 MS Břeclav 11.88
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) trojskok/M 6 Jihlava 13.02
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) skok daleký/M Jihlava 6.52
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žci/F Uherské Hradiště 1.60
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci Uherské Hradiště 14.09
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci Uherské Hradiště 6.19
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F Uherské Hradiště 6.26
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci Uherské Hradiště 18.24
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žci 8= Otrokovice 0010
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Otrokovice 10.20
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok daleký/Žci/F Otrokovice 6.19
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žci/B05 1 Otrokovice 07.76
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci Uherské Hradiště 6.02
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žci Uherské Hradiště 1.67
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci Uherské Hradiště 14.46
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Ostrava 08.56
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F Ostrava 6.36
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 6 Ostrava 08.49
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Ostrava 08.72
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava 6.00
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 08.72
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 3 Olomouc 08.82
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R01 4 Olomouc 07.75
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žci/FA Olomouc 6.30
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FB Olomouc 07.90
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB Olomouc 08.86
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Dci Olomouc 12.33
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci Olomouc 5.97
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.58
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R1 2 Olomouc 07.59
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Olomouc 08.75
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 1 Olomouc 08.73
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B3 4 Ostrava 18.57
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Ostrava 08.82
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 5 Ostrava 08.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava 6.00
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Žci Olomouc 11.94
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 3 Olomouc 08.70
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R01 4 Olomouc 07.74
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci Olomouc 5.99
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA 4 Olomouc 08.99
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA 4 Olomouc 07.77