Karta atleta

Export do excelu
  • Čumpelík Luděk
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Leona Ondráčková
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Brno 14.08.2017
60 m 07.59 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
600 m 2:06.7 h Brno 16.01.2015
800 m 2:41.41 Brno 07.05.2016
1000 m 2:58.41 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 09.60 Znojmo 02.10.2016
60 m překážek 08.35 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek 15.61 Hodonín 29.04.2017
pohár rozhlasu 1876 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.05.2019
pětiboj 1945 Brno 07.05.2016
sedmiboj hala 4534 h Praha - Stromovka 07.02.2020
hod diskem 1kg 40.50 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
hod diskem 1,5kg 35.00 Brno 01.05.2019
hod oštěpem 600g 61.18 Brno 10.09.2018
hod oštěpem 700g 59.08 Brno 01.05.2019
hod kriketovým míčkem 68.52 Znojmo 22.09.2016
vrh koulí 3kg 10.63 Brno 01.09.2016
vrh koulí 4kg 13.30 Brno - ZŠ Laštůvkova 03.05.2018
vrh koulí 5kg 12.51 Brno 01.05.2019
vrh koulí 5kg 12.98 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.95 Břeclav 14.09.2019
skok daleký 6.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok o tyči 2.93 Brno 14.08.2017
skok o tyči 3.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.65 Vyškov 11.05.2019
skok vysoký 1.82 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.59 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
1000 m 2:58.41 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 08.35 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
sedmiboj hala 4534 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 5kg 12.98 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 6.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok o tyči 3.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.82 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F 11 Ostrava - Vítkovice 5.51
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žci/F 3= Ostrava - Vítkovice 1.65
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci Hranice 54.79
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci 6 Hranice 12.90
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci 5 Hranice 40.24
29.09.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň oštěp 600g/Žci 4 Györ 55.06
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1kg/Žci 15 Jablonec nad Nisou 31.59
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 600g/Žci Jablonec nad Nisou 52.95
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci Hranice 13.24
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci Hranice 39.15
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci Hranice 48.49
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) koule 4kg/Žci/FA 5 Brno 13.29
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/F Brno 61.18
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) disk 1kg/Žci/F 12 Jihlava 35.26
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 600g/Žci/F Jihlava 57.88
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Žci Břeclav 2.89
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 47.93
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci Břeclav 36.26
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) disk 1kg/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 40.50
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) oštěp 600g/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 54.76
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 53.77
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci Břeclav 13.17
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci 4 Břeclav 34.38
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Žci/F Vyškov 53.71
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Žci/F Vyškov 39.28
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 4kg/Žci/F Vyškov 12.73
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV (Dlapa Miroslav, dlapa@zslastuvkova.cz, 777856956) koule 4kg/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 13.30
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV (Dlapa Miroslav, dlapa@zslastuvkova.cz, 777856956) poharR/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 0686
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R4 1 Ostrava 08.91
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žci Ostrava NM
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žci 9 Ostrava 1.57