Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Türk
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Chodov 05.05.2018
60 m 07.64 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 11.60 Bílina 04.07.2020
150 m 19.25 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 25.66 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 25.62 Praha - Juliska 20.08.2019
300 m 38.81 Praha - Juliska 01.06.2020
400 m 55.13 Praha - Děkanka 13.06.2020
1000 m 3:38.63 Vlašim 01.09.2018
1000 m 3:17.84 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 4:55.70 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek 09.55 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.91) 08.36 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.82 Praha - Eden 15.09.2018
110 m překážek (0.91) 14.81 Praha - Eden 25.07.2020
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.73 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 4.20 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 4.10 Praha - Juliska 30.06.2020
skok daleký 5.66 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.08 Praha - Eden 24.07.2020
vrh koulí 3kg 07.54 Plzeň 12.05.2016
vrh koulí 4kg 11.69 Vlašim 01.09.2018
vrh koulí 5kg 11.97 Praha - Juliska 19.09.2019
vrh koulí 5kg 11.55 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod diskem 1,5kg 25.15 Praha - Juliska 19.09.2019
hod oštěpem 700g 50.19 Ostrava 28.09.2019
hod kriketovým míčkem 48.89 Praha-Děkanka 25.04.2016
pohár rozhlasu 0949 Praha- Stromovka 25.04.2018
středoškolský pohár 0956 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj hala [Dci] 4165 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
desetiboj [Dci] 5880 Praha - Eden 25.07.2020
vrhačský trojboj 1476 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Praha-Stromovka 07.02.2018
60 m 07.90 Chodov 05.05.2018
1000 m 3:38.63 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 09.55 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.84) 08.88 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek (0.84) 14.82 Praha - Eden 15.09.2018
skok vysoký 1.50 Chodov 05.05.2018
skok o tyči 3.00 Praha - Eden 15.09.2018
skok o tyči 3.72 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok daleký 4.87 Klatovy 14.06.2018
skok daleký 5.38 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 4kg 11.69 Vlašim 01.09.2018
pohár rozhlasu 0949 Praha- Stromovka 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB 4 Praha - Strahov 08.88
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 3 Praha - Strahov 08.92
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Žci/F 9 Praha - Strahov 5.12
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok o tyči/Žci/F Praha - Strahov 3.72
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 2 Praha-Stromovka 09.03
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 13 Praha-Stromovka 5.38
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Praha - Eden 14.82
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F 9 Praha - Eden 10.90
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) skok o tyči/Žci/F Praha - Eden 3.00
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žci 1= Plzeň 2.90
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci Plzeň 11.58
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 6 Plzeň 16.26
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 1000 m/Žci 8 Vlašim 3:38.63
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci Vlašim 11.69
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci Vlašim 4.90
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek/Žci/B03 1 Vlašim 09.55
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/B02 1 Vlašim 07.94
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) skok o tyči/Žci 1= Klatovy 2.80
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) vrh koulí 4kg/Žci 4 Klatovy 10.12
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) skok daleký/Žci 8 Klatovy 4.87
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Stříbro 15.77
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok o tyči/Žci Stříbro 2.70
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Žci 4 Stříbro 10.44
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) skok o tyči/Žci/F Domažlice 3.00
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Domažlice 10.21
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Domažlice 15.57
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F 4 Chodov 07.90
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/R01 2 Chodov 07.87
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) vrh koulí 4kg/Žci/F Chodov 10.38
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) skok vysoký/Žci/F Chodov 1.50
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) 60 m/Žci/B3 2 Praha- Stromovka 08.30
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha- Stromovka 09.79
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) pohár rozhlasu/Žci 9 Praha- Stromovka 0949
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok o tyči/Žci/F Praha - Stromovka 2.50
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žci/F 4 Praha - Stromovka 4.88
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žci/F Praha - Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 08.20
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 1 Praha - Stromovka 08.27