Karta atleta

Export do excelu
  • Vlk Lukáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.93 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 21.68 Brno 5.9.2016
150 m 22.13 h Ostrava 17.1.2016
300 m 40.95 Třinec 20.6.2018
500 m 1:14.8 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:40.4 Frýdek-Místek 11.4.2018
800 m 2:16.10 Frýdek-Místek 1.5.2019
800 m 2:42.11 h Ostrava 16.12.2016
1500 m 4:27.98 Olomouc 8.6.2019
1500 m 4:30.53 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1 anglická míle 5:08.2 Frýdek-Místek 17.10.2018
2000 m 6:33.43 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:57.22 Olomouc 25.5.2019
1500 m překážek 5:23.29 Třinec 22.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.35 Brno 5.9.2016
vrh koulí 4kg 06.69 Frýdek-Místek 1.5.2018
skok daleký 5.33 Třinec 4.9.2018
skok daleký 4.17 h Ostrava 16.12.2016
trojskok 10.68 Frýdek-Místek 1.5.2019
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 1.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Frýdek-Místek 1.5.2019
500 m 1:14.8 Frýdek-Místek 22.5.2019
800 m 2:16.10 Frýdek-Místek 1.5.2019
1500 m 4:27.98 Olomouc 8.6.2019
1500 m 4:42.19 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
2000 m 6:33.43 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:57.22 Olomouc 25.5.2019
skok daleký 5.33 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
trojskok 10.68 Frýdek-Místek 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/B01 5 Ostrava - Vítkovice 4:30.53
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 míle/Žci 5 Frýdek-Místek 5:08.2
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Žci 14 Jablonec nad Nisou 10:48.12
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci Hranice NM
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 3000 m/Žci/F 7 Hranice 10:51.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R11 6 Brno 08.33
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B7 5 Brno 41.79
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F2 Brno 4:44.43
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žci/F Třinec 5:06.76
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F 8 Třinec 5.33
01.08.2018 Frýdecká prázdninová středa I (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci Frýdek-Místek 5.05
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/F 4 Třinec 40.95
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žci 6 Frýdek-Místek 4.98
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žci/F Frýdek-Místek 4:47.35
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žci 11 Frýdek-Místek 1:24.0
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m př./Žci/F 5 Třinec 5:23.29
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F 5 Třinec 5.28
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Žci/F Frýdek-Místek 11:00.26
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci 5 Frýdek-Místek 5.15
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žci/F 4 Opava 4:54.41
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žci 8 Opava 5.13
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/R03 3 Frýdek-Místek 08.37
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 4kg/Žci 4 Frýdek-Místek 06.69
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci Frýdek-Místek 5.39
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci 6 Frýdek-Místek 2:28.61
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žci/B01 4 Frýdek-Místek 2:21.55
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žci 7 Frýdek-Místek 1:40.4
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci Dolní Dobrouč DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/B2 1 Ostrava 4:53.24