Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Stránský
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér: Jandová Dana
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.88 h Jablonec nad Nisou 26.01.2014
60 m 07.76 Kolín 02.06.2018
60 m 07.56 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.96 Praha - Eden 24.07.2020
150 m 18.97 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
150 m 18.20 Jablonec nad Nisou 30.05.2020
200 m 24.31 Nové Město nad Metují 31.08.2019
200 m 24.21 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
300 m 39.78 Stará Boleslav 12.09.2018
300 m 41.11 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 53.49 Praha - Juliska 12.10.2019
600 m 1:45.97 h Jablonec nad Nisou 11.01.2017
800 m 2:44.22 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
800 m 2:15.83 Česká Lípa 14.06.2018
1000 m 2:59.05 Kolín 02.06.2018
1000 m 2:52.50 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 4:47.47 Praha - Juliska 13.10.2019
3000 m 11:54.73 h Jablonec nad Nisou 11.02.2017
60 m překážek (0.76) 10.04 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.91) 08.35 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.17 Praha - Přátelství 29.09.2018
110 m překážek (0.91) 15.13 Liberec 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 37.24 Liberec 06.09.2016
300 m překážek (0.84) 41.07 Turnov 13.09.2020
skok vysoký 1.74 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.68 Liberec 10.07.2020
skok o tyči 3.75 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
skok o tyči 3.70 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 6.22 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 6.34 Praha - Eden 24.07.2020
vrh koulí 3kg 10.37 h Jablonec nad Nisou 20.02.2016
vrh koulí 3kg 13.45 Jablonné v Podještědí 13.09.2017
vrh koulí 4kg 13.84 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
vrh koulí 4kg 13.28 Rumburk 14.10.2018
vrh koulí 5kg 13.82 h Praha - Stromovka 08.02.2020
vrh koulí 5kg 14.00 Praha - Eden 24.07.2020
hod diskem 1kg 37.74 Česká Lípa 30.07.2018
hod diskem 1,5kg 41.87 Turnov 13.09.2020
hod kladivem 4kg 28.03 Česká Lípa 30.07.2018
hod oštěpem 600g 53.93 Mladá Boleslav 03.06.2018
hod oštěpem 700g 59.99 Liberec 09.06.2019
hod oštěpem 800g 51.67 Liberec 09.06.2019
hod kriketovým míčkem 68.32 Turnov 25.09.2016
pohár rozhlasu 1135 Jablonné v Podještědí 10.05.2018
hod plným míčem 1kg 8.00 h Jablonec nad Nisou 31.01.2014
pětiboj 2205 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
čtyřboj 1265 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
sedmiboj hala [Dci] 4726 h Praha - Stromovka 09.02.2020
trojboj 1383 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
devítiboj 5093 Kolín 02.06.2018
desetiboj [Dci] 6320 Praha - Eden 25.07.2020
klasický pětiboj 2887 Kolín 21.08.2019
sprintérský trojboj 1779 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
60 m 07.76 Kolín 02.06.2018
100 m 12.26 Zittau 28.04.2018
150 m 18.97 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
300 m 39.78 Stará Boleslav 12.09.2018
300 m 41.11 h Praha - Strahov 15.12.2018
800 m 2:15.83 Česká Lípa 14.06.2018
1000 m 2:59.05 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.84) 08.65 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
100 m překážek (0.84) 14.17 Praha - Přátelství 29.09.2018
skok vysoký 1.63 Kolín 02.06.2018
skok o tyči 3.00 Praha - Přátelství 29.09.2018
skok daleký 5.76 Kolín 02.06.2018
skok daleký 6.13 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
vrh koulí 4kg 13.84 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
vrh koulí 4kg 13.28 Rumburk 14.10.2018
hod diskem 1kg 37.74 Česká Lípa 30.07.2018
hod kladivem 4kg 28.03 Česká Lípa 30.07.2018
hod oštěpem 600g 53.93 Mladá Boleslav 03.06.2018
pohár rozhlasu 1135 Jablonné v Podještědí 10.05.2018
devítiboj 5093 Kolín 02.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B5 Praha - Strahov DNS
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B4 4 Praha - Strahov 41.11
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci Jablonec nad Nisou 6.13
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.65
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B03 3 Jablonec nad Nisou 41.29
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žci Rumburk 07.86
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Žci Rumburk 5.47
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Rumburk 13.28
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žci Rumburk 1.62
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) devítiboj/Žci Praha - Přátelství DNF
30.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/Žci/B02 Praha - Přátelství DNS
30.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B04 2 Praha - Přátelství 07.82
30.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žci 9 Praha - Přátelství 1.57
30.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žci Praha - Přátelství 5.57
30.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Přátelství 12.54
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Praha - Přátelství 14.17
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha - Přátelství 34.70
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Přátelství 46.88
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Žci 4 Praha - Přátelství 3.00
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Jablonec nad Nisou 13.88
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Jablonec nad Nisou 53.18
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 7 Jablonec nad Nisou 14.06
16.09.2018 5. kolo KPD dospělí (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci/F MS Turnov 52.23
16.09.2018 5. kolo KPD dospělí (AC Turnov, z. s.) skok daleký/M 5 Turnov 5.73
16.09.2018 5. kolo KPD dospělí (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/M 9 Turnov 1.60
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B3 1 Stará Boleslav 39.78
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Stará Boleslav 14.39
09.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) 100 m/Žci Ostrava - Vítkovice 12.27
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Liberec 48.02
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žci Liberec 5.50
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 Liberec DNS
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci 4 Jablonec nad Nisou 14.40
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Jablonec nad Nisou 49.87
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín 44.23
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín 5.65
30.07.2018 EKAV (AC Česká Lípa) hod diskem 1kg/Žci Česká Lípa 37.74
30.07.2018 EKAV (AC Česká Lípa) hod kladivem 4kg/Žci Česká Lípa 28.03
30.07.2018 EKAV (AC Česká Lípa) vrh koulí 4kg/Žci Česká Lípa 13.19
30.07.2018 EKAV (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Žci Česká Lípa 50.31
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F Jihlava 48.03
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 Jihlava DNS
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žci/FA 2= Česká Lípa 07.78
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Žci Česká Lípa 51.48
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 800 m/Žci Česká Lípa 2:15.83
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žci/R01 2 Česká Lípa 07.64
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1kg/Žci Mladá Boleslav 32.63
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Mladá Boleslav 53.93
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) hod kladivem 4kg/Žci Mladá Boleslav 25.27
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci/F 4 Kolín 5093
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Kolín 14.41
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 14 Kolín 27.33
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci 9 Kolín 2.90
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín 50.10
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B3 1 Kolín 07.76
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci Kolín 2:59.05
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 8 Kolín 1.63
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 6 Kolín 5.76
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci Kolín 12.67
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 2:16.78
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) skok daleký/Žci Jablonné v Podještědí 5.61
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) vrh koulí 4kg/Žci Jablonné v Podještědí 12.40
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) pohár rozhlasu/Žci Jablonné v Podještědí 1135
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/M/F Kolín DNS
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci Kolín 14.77
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) 100 m/Žci/R1 1 Zittau 12.31
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) 100 m/Žci/F Zittau 12.26
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) skok vysoký/Žci 7 Zittau 1.50
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) hod oštěpem 600g/Žci Zittau 49.55
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B01 Jablonec nad Nisou DNS
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Ostrava 13.29
28.02.2018 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Jablonec nad Nisou 10.80
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 12.72
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B02 1 Jablonec nad Nisou 18.97
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Jablonec nad Nisou 13.84
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R06 5 Jablonec nad Nisou 08.07
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/F 10 Jablonec nad Nisou 5.09