Karta atleta

Export do excelu
  • Wenig Pavel
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 Stará Boleslav 7.10.2017
1000 m 4:00.01 Stará Boleslav 7.10.2017
pohár rozhlasu 0545 Stará Boleslav - Houštka 15.5.2018
hod diskem 1kg 31.61 Beroun 15.6.2018
hod oštěpem 500g 28.33 Stará Boleslav 7.9.2016
hod oštěpem 600g 42.97 Beroun 15.6.2018
hod kriketovým míčkem 59.87 Stará Boleslav 13.5.2016
vrh koulí 3kg 08.73 Kladno 25.9.2016
vrh koulí 4kg 11.88 Kladno 27.4.2018
vrh koulí 4kg 09.32 h Praha-Strahov 14.1.2018
skok daleký 4.12 Stará Boleslav 7.10.2017
skok vysoký 1.37 Stará Boleslav 7.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žci Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci/B02 Stará Boleslav DNS
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Žci Stará Boleslav DNS
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 41.17
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Stará Boleslav 10.60
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 600g/Žci/F 5 Jihlava 42.86
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 1kg/Žci/F 7 Beroun 31.61
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 600g/Žci/F Beroun 42.97
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 4kg/Žci/F 11 Beroun 09.70
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci 5 Kolín 27.90
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci 5 Kolín 11.53
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci Kolín 41.41
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) koule 4kg/Žci 6 Stará Boleslav - Houštka 10.98
15.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) poharR/Žci 22 Stará Boleslav - Houštka 0545
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) koule 4kg/Žci 4 Stará Boleslav 10.07
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) poharR/Žci Stará Boleslav 0490
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci/F Kladno 42.72
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci/F Kladno NM
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci/F 4 Kladno 11.88
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) koule 4kg/Žci/F 9 Praha-Strahov 09.32