Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Navrátil
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kotala Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.54 h Krnov 06.11.2015
60 m 07.34 Frýdek-Místek 19.06.2018
60 m 07.01 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 11.21 Ostrava 28.09.2019
150 m 20.02 h Ostrava 16.12.2016
150 m 18.01 Třinec 22.05.2018
200 m 23.71 Olomouc 25.05.2019
300 m 48.76 Znojmo 04.10.2015
300 m 42.90 h Ostrava 23.02.2017
800 m 2:46.85 Ostrava 21.04.2016
800 m 2:43.44 h Ostrava 06.12.2016
1500 m 6:07.37 Ostrava 11.06.2015
60 m překážek (0.76) 12.07 Třinec 07.05.2016
60 m překážek (0.76) 12.14 h Ostrava 06.12.2016
skok vysoký 1.40 h Havířov 25.03.2017
skok daleký 7.12 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 7.28 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 3kg 06.01 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 4kg 06.65 h Havířov 24.03.2017
hod kriketovým míčkem 44.10 Ostrava 21.04.2016
pohár rozhlasu 1876 Ostrava - Porubská 10.05.2018
pětiboj 1586 Ostrava 21.04.2016
trojboj 0891 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 h Ostrava 03.03.2018
60 m 07.34 Frýdek-Místek 19.06.2018
150 m 18.01 Třinec 22.05.2018
skok daleký 6.16 h Ostrava 03.03.2018
skok daleký 6.31 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
pohár rozhlasu 1876 Ostrava - Porubská 10.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec NM
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci 6 Hranice 5.68
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B02 5 Hranice 18.07
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FB Hranice 07.57
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Hranice 07.58
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci Jablonec nad Nisou DNS
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R06 1 Hranice 07.42
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci Hranice 6.18
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FA 4 Hranice 07.42
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R1 6 Brno 07.50
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žci/KA 4 Brno 6.08
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/FB Brno 07.45
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žci/FA Brno 6.42
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 6.04
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 1 Třinec 07.36
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 7 Břeclav 6.18
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Frýdek-Místek 07.34
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 6.19
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Jihlava 07.33
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F 6 Jihlava 6.15
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/R01 2 Brno-Pod Palackého vrchem 07.44
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 6.31
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 07.27
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 5.99
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 2 Třinec 07.52
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 3 Třinec 18.01
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B01 1 Frýdek-Místek 07.47
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žci/F01 Frýdek-Místek 17.81
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 6.06
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 60 m/Žci/B01 1 Ostrava - Porubská 07.41
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) skok daleký/Žci Ostrava - Porubská 5.86
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) pohár rozhlasu/Žci Ostrava - Porubská 1876
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B01 2 Opava 17.69
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B01 1 Opava 07.37
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci Opava 6.04
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 4 Ostrava 07.51
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F 4 Ostrava 6.16
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 6 Ostrava 07.58
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M/F 10 Ostrava 5.59
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R1 1 Ostrava - Vítkovice 07.55
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.54
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F Ostrava - Vítkovice 5.80
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M/F 10 Ostrava 5.73
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 4 Ostrava - Vítkovice 07.59
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.58
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 5 Ostrava - Vítkovice 5.96
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 Ostrava 07.58
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 4 Ostrava 07.62
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 5 Ostrava 5.74
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/R6 3 Jablonec nad Nisou 07.77
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/M/F 15 Jablonec nad Nisou 5.65