Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Derka
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Vyškov 19.06.2018
60 m 07.61 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
100 m 12.12 Vyškov 18.05.2019
150 m 18.93 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 17.81 Vyškov 09.09.2020
200 m 24.09 Znojmo 09.06.2019
200 m 24.30 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 40.23 h Ostrava 20.02.2018
300 m 38.95 Vyškov 25.08.2020
400 m 55.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
400 m 55.25 Jihlava 22.06.2019
500 m 1:38.20 Vyškov 18.03.2014
600 m 1:37.00 Břeclav 02.08.2017
800 m 2:54.37 h Olomouc 19.12.2014
800 m 2:19.25 Vyškov 30.05.2018
1000 m 2:51.78 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1500 m 4:53.93 Třinec 28.06.2020
1 anglická míle 6:25.97 Brno 13.08.2018
60 m překážek (0.76) 10.27 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.91) 08.51 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.19 Jihlava 17.06.2018
110 m překážek (0.91) 15.94 Vyškov 26.06.2019
200 m překážek (0.76) 26.76 Vyškov 26.06.2019
300 m překážek (0.84) 40.83 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 60.63 Znojmo 23.08.2020
skok vysoký 1.55 h Hustopeče 25.01.2018
skok vysoký 1.63 Vyškov 09.09.2020
skok o tyči 2.80 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
skok o tyči 3.09 Třinec 29.08.2020
skok daleký 5.96 Vyškov 19.06.2018
skok daleký 5.96 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
trojskok 10.89 Vyškov 11.05.2019
vrh koulí 4kg 08.28 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 4kg 07.75 Vyškov 10.04.2018
vrh koulí 5kg 09.73 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 5kg 09.78 Třinec 27.06.2020
hod diskem 1kg 25.82 Vyškov 12.05.2018
hod diskem 1,5kg 20.07 Třinec 28.06.2020
hod oštěpem 700g 29.02 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 45.05 Třinec 09.10.2016
pohár rozhlasu 1170 Vyškov 07.05.2019
hod plným míčem 1kg 05.80 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
středoškolský pohár 1040 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
pětiboj 1882 Třinec 09.10.2016
sedmiboj hala [Zci] 3216 h Ostrava 14.01.2018
sedmiboj hala [Dci] 3976 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
trojboj 1081 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
desetiboj [Dci] 4726 Třinec 27.06.2020
sprintérský trojboj 0897 Přerov 01.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 Vyškov 19.06.2018
60 m 07.72 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m 12.34 Jihlava 19.05.2018
150 m 18.30 Brno 23.07.2018
200 m 25.47 h Ostrava 08.02.2018
200 m 25.07 Jihlava 19.05.2018
300 m 40.23 h Ostrava 20.02.2018
300 m 39.36 Brno 12.09.2018
400 m 56.00 Hodonín 30.06.2018
800 m 2:19.25 Vyškov 30.05.2018
1000 m 3:10.16 h Ostrava 14.01.2018
1500 m 5:09.87 Vyškov 10.05.2018
1 anglická míle 6:25.97 Brno 13.08.2018
60 m překážek (0.84) 08.73 h Ostrava 03.03.2018
100 m překážek (0.84) 14.19 Jihlava 17.06.2018
200 m překážek (0.76) 27.77 Vyškov 27.06.2018
300 m překážek (0.84) 42.87 Brno 16.07.2018
skok vysoký 1.55 h Hustopeče 25.01.2018
skok vysoký 1.50 Vyškov 10.05.2018
skok o tyči 2.17 h Opava 06.01.2018
skok o tyči 2.34 Vyškov 26.10.2018
skok daleký 5.16 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.96 Vyškov 19.06.2018
vrh koulí 4kg 08.28 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 4kg 07.75 Vyškov 10.04.2018
hod diskem 1kg 25.82 Vyškov 12.05.2018
pohár rozhlasu 0893 Vyškov 10.05.2018
sedmiboj hala [Zci] 3216 h Ostrava 14.01.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R07 3 Ostrava - Vítkovice 07.72
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R03 1 Ostrava - Vítkovice 08.76
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava - Vítkovice 08.78
24.11.2018 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/Žci/F Vyškov 0:09:53
26.10.2018 AHA tyčka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/M/F Vyškov 2.34
25.09.2018 Atletický čtyřboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 150 m/M/B01 2 Vyškov 18.68
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Jablonec nad Nisou 14.33
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/R4 4 Jablonec nad Nisou 28.14
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R8 2 Brno 07.89
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 7 Brno 14.96
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA 7 Brno 15.32
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B4 3 Brno 39.36
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/M/B01 5 Vyškov 18.67
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/M/F Vyškov 28.31
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/M/F 9 Vyškov 1.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 4 Vyškov 25.21
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 4 Vyškov 12.49
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FB Vyškov 12.56
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1 anglická míle/M/F 9 Brno 6:25.97
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/M/B07 2 Brno 25.11
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/M/B02 Brno DNS
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B02 4 Brno 07.80
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/M/B01 1 Brno 28.48
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B01 3 Brno 18.30
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B03 2 Brno 39.56
18.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/M/B01 4 Břeclav 28.05
18.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 5 Břeclav 5.18
18.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M Břeclav DNS
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M/F 7 Brno 5.40
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Brno 42.87
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) skok daleký/M/F 12 Hodonín 5.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B02 3 Hodonín 56.00
27.06.2018 Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/M/F 4 Vyškov 1.50
27.06.2018 Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žci Vyškov 27.77
19.06.2018 ADEX nanukový klubový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 60 m/Žci Vyškov 07.79
19.06.2018 ADEX nanukový klubový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) skok daleký/Žci Vyškov 5.96
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Jihlava 14.19
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci Břeclav 5.78
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Břeclav 14.37
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B01 4 Břeclav 39.76
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žci/B02 1 Brno-Pod Palackého vrchem 39.37
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 14.23
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 28.23
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/R01 5 Brno-Pod Palackého vrchem 14.57
30.05.2018 Čokoládová tretra Vyškov - základní kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Žci/B 1 Vyškov 2:19.25
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B01 4 Břeclav 39.73
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Břeclav 14.67
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Žci 5 Břeclav 2.09
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) skok o tyči/M 13 Jihlava 2.10
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/R04 5 Jihlava 12.34
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/M 6 Jihlava 25.07
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Vyškov 14.47
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1kg/Žci/F 12 Vyškov 25.82
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Vyškov 28.44
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) skok vysoký/Žci 15= Vyškov 1.50
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) pohár rozhlasu/Žci Vyškov 0893
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 1500 m/Žci 6 Vyškov 5:09.87
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žci/B01 3 Brno 41.45
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Brno 14.96
10.04.2018 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a Města Vyškova (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci 5 Vyškov 07.75
10.04.2018 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a Města Vyškova (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žci Vyškov 4.97
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Ostrava 08.73
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 8 Ostrava 08.76
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Ostrava 08.85
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 4 Ostrava 08.81
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B2 2 Ostrava 40.23
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 1 Ostrava 08.92
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B8 4 Ostrava 25.47
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 08.87
07.02.2018 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žci 6 Brno 1.54
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 8 Ostrava - Vítkovice 07.98
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B3 2 Ostrava - Vítkovice 40.54
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 8 Ostrava - Vítkovice 08.93
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.86
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žci 11= Hustopeče 1.55
23.01.2018 Velká cena Vyškova ve skoku vysokém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s. ) skok vysoký/Žci Vyškov 1.54
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci 5 Ostrava 3216
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B2 2 Ostrava 07.95
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 8 Ostrava 5.16
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 11 Ostrava 08.28
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 7= Ostrava 1.53
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Ostrava 09.04
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žci 10 Ostrava 1.95
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Žci 4 Ostrava 3:10.16
06.01.2018 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci Opava 2.17