Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Neděla
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Vostatek Vítězslav, Vostatková Pavlína
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.18 Vlašim 01.09.2018
60 m 07.67 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.16 Plzeň 11.07.2020
1000 m 3:30.10 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 10.01 Vlašim 01.09.2018
skok vysoký 1.49 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok vysoký 1.62 Písek 31.08.2019
skok daleký 5.99 h Praha - Strahov 10.01.2020
skok daleký 5.63 Plzeň 11.07.2020
vrh koulí 3kg 07.31 h Praha-Strahov 13.02.2016
vrh koulí 3kg 08.86 Plzeň 23.09.2016
vrh koulí 4kg 12.95 Praha - Eden 15.09.2018
vrh koulí 4kg 13.38 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 5kg 14.30 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
vrh koulí 5kg 14.82 Karlovy Vary 27.06.2020
vrh koulí 6kg 12.21 Chodov 05.05.2019
hod diskem 1kg 36.28 Klatovy 14.06.2018
hod diskem 1,5kg 41.66 Praha - Eden 10.06.2020
hod oštěpem 600g 27.27 Klatovy 05.09.2017
hod kriketovým míčkem 41.58 Sušice 28.05.2015
pohár rozhlasu 1268 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Vlašim 01.09.2018
1000 m 3:30.10 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 10.01 Vlašim 01.09.2018
skok vysoký 1.49 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok vysoký 1.46 Klatovy 14.06.2018
skok daleký 4.80 Domažlice 16.05.2018
vrh koulí 4kg 12.95 Praha - Eden 15.09.2018
vrh koulí 4kg 13.38 h Praha-Stromovka 01.12.2018
hod diskem 1kg 36.28 Klatovy 14.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 12.98
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha-Stromovka 13.38
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Eden 12.95
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Praha - Eden 35.73
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 4 Plzeň 5.55
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci Plzeň 12.33
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci Plzeň 35.69
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/B01 2 Vlašim 08.18
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 1000 m/Žci 5 Vlašim 3:30.10
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci Vlašim 12.65
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci Vlašim 5.13
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek/Žci/B02 1 Vlašim 10.01
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 13 Jihlava 12.68
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Jihlava 34.89
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod diskem 1kg/Žci/F Klatovy 36.28
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žci/F 7 Klatovy 1.46
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) vrh koulí 4kg/Žci Klatovy 12.07
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod diskem 1kg/Žci Stříbro 35.13
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Žci Stříbro 12.27
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod diskem 1kg/Žci/F Domažlice 31.08
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) skok daleký/Žci/F 5 Domažlice 4.80
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Žci/F Domažlice 11.59
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B03 1 Nymburk 08.29
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Nymburk 10.90
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok o tyči/Žci/F Praha - Stromovka NM
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žci/F Praha - Stromovka 1.49
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Stromovka 11.80
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 11.35
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka 10.94