Karta atleta

Export do excelu
  • Kevin Miler
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Horák Lukáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 Ústí nad Labem 04.09.2020
60 m 07.37 h Jablonec nad Nisou 16.02.2022
100 m 11.35 Ústí nad Labem 30.04.2022
150 m 18.18 Bílina 26.05.2018
150 m 17.81 h Dresden 27.11.2018
200 m 22.88 Kladno 20.06.2021
200 m 23.80 h Praha - Strahov 12.02.2022
300 m 39.06 Jihlava 17.06.2018
300 m 39.17 h Dresden 27.11.2019
skok vysoký 1.50 Ústí nad Labem 24.09.2019
skok daleký 5.46 Ústí nad Labem 03.10.2019
skok daleký 5.50 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
hod oštěpem 700g 27.87 Ústí nad Labem 14.05.2019
pohár rozhlasu 1066 Ústí nad Labem 10.05.2018
středoškolský pohár 1213 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
středoškolský pohár 1890 Ústí nad Labem 04.10.2022
sprintérský trojboj 1808 Bílina 18.08.2018
30 m 03.11 h Dresden 27.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 Bílina 09.05.2018
60 m 07.59 h Dresden 27.11.2018
100 m 12.28 Bílina 18.08.2018
150 m 18.18 Bílina 26.05.2018
150 m 17.81 h Dresden 27.11.2018
200 m 25.10 Bílina 18.08.2018
200 m 25.18 h Dresden 15.12.2018
300 m 41.62 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
300 m 39.06 Jihlava 17.06.2018
skok vysoký 1.41 Ústí nad Labem 10.05.2018
pohár rozhlasu 1066 Ústí nad Labem 10.05.2018
sprintérský trojboj 1808 Bílina 18.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/Dci/B4 3 Dresden 25.18
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Žci/R7 5 Dresden 07.69
27.11.2018 Hallen-Sprintabend des DSC 1898 (Dresdner SC 1898) 60 m/Žci/B1 1 Dresden 07.59
27.11.2018 Hallen-Sprintabend des DSC 1898 (Dresdner SC 1898) 150 m/Žci/B1 1 Dresden 17.81
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Chomutov 18.32
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Chomutov 39.76
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci 7 Jablonec nad Nisou 39.69
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci 7 Jablonec nad Nisou 07.74
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 13 Bílina 1808
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B03 3 Bílina 07.82
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B04 1 Bílina 12.28
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B04 1 Bílina 25.10
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B4 4 Jihlava 07.76
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B5 2 Jihlava 39.06
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/Žci/F Ústí nad Labem 07.68
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Žci/F Ústí nad Labem 17.96
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R03 1 Bílina 07.67
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/F Bílina 07.67
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 2 Bílina 18.18
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m/M/B02 5 Chomutov 40.97
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/M/R04 5 Chomutov 07.72
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) skok vysoký/Žci Ústí nad Labem 1.41
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) pohár rozhlasu/Žci Ústí nad Labem 1066
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žci Ústí nad Labem 07.77
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R01 1 Bílina 07.76
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B04 1 Bílina 18.29
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.61
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 60 m/Žci/F Ústí nad Labem 07.64
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 60 m/Žci/R02 1 Ústí nad Labem 07.77
01.05.2018 Veřejné závody na 150 m a 300 m (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 18.04
27.04.2018 Memoriál Ferdy Honče (ASK Děčín) 300 m/Žci/B01 1 Děčín 40.14
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) 150 m/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 18.87
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) 300 m/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 41.62
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B3 1 Praha - Strahov 18.96
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žci/B6 2 Praha - Strahov 42.63
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 8 Praha - Stromovka 07.98
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 Praha - Stromovka DNS