Karta atleta

Export do excelu
  • Kubec David
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 Písek 27.05.2018
60 m 07.93 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m 12.54 Tábor 09.06.2019
150 m 19.47 Písek 27.05.2018
150 m 19.98 h Praha - Strahov 10.02.2018
200 m 25.73 Sušice 19.05.2019
300 m 46.77 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
středoškolský pohár 2099 Stadion Míru, Tábor 20.09.2018
středoškolský pohár 0537 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
skok daleký 5.67 Vlašim 22.06.2019
skok daleký 5.78 h Praha - Strahov 25.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 5.78 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2018 Trojutkání Tábor-Znojmo-Nové Zámky (TJ VS Tábor) 60 m/Žci/F 4 Tábor 08.16
27.09.2018 Trojutkání Tábor-Znojmo-Nové Zámky (TJ VS Tábor) 150 m/Žci/F Tábor 19.37
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dci Stadion Míru, Tábor 2099
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 60 m/Dci/B01 1 Stadion Míru, Tábor 08.10
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dci/B01 9 Stadion Míru, Tábor 5.49
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B02 4 Písek 25.97
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 6 Písek 13.05
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R02 6 Sušice 13.00
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B04 3 Sušice 26.50
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B04 3 Plzeň 26.72
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R01 5 Plzeň 12.97
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žci/F 7 Písek 08.05
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/Žci/B02 2 Písek 19.47
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žci/R01 5 Písek 08.09
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R05 3 Praha - Strahov 08.36
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Strahov 19.98