Karta atleta

Export do excelu
  • Vokoun Petr
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Jihlava 28.4.2018
60 m 08.51 h Praha - Strahov 21.1.2017
100 m 13.10 Jihlava 4.5.2019
150 m 19.15 Jihlava 28.4.2018
150 m 19.55 h Praha - Strahov 20.1.2018
300 m 38.80 Brno 10.9.2018
300 m 47.09 h Praha-Strahov 16.1.2016
400 m 56.66 Bukurešť 17.7.2019
600 m 1:50.46 Brno 8.9.2014
800 m 2:05.48 Vyškov 25.8.2018
800 m 2:12.96 h Praha - Strahov 20.1.2018
1000 m 3:40.77 Olomouc 27.9.2015
1000 m 3:04.31 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1500 m 4:40.84 Znojmo 10.6.2018
60 m překážek 11.24 Třebíč 24.9.2016
pětiboj 1568 Třebíč 24.9.2016
čtyřboj 1339 Humpolec 11.9.2016
hod kriketovým míčkem 37.20 Třebíč 24.9.2016
vrh koulí 3kg 07.69 Humpolec 11.9.2016
skok daleký 4.12 Třebíč 24.9.2016
skok vysoký 1.42 Velké Meziříčí 7.8.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.10 Jihlava 4.5.2019
400 m 56.66 Bukurešť 17.7.2019
800 m 2:08.36 Olomouc 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B02 2 Hranice 2:10.28
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R1 1 Jablonec nad Nisou 2:05.56
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 2:06.90
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B4 2 Brno 38.80
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/F Třebíč 40.64
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žci/F Třebíč 5:10.52
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) 100 m/Žci/B3 5 Saulheim 13.63
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) 800 m/Žci/B1 1 Saulheim 2:06.81
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 7 Vyškov 2:05.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B03 Vyškov DNS
23.08.2018 Oddílový přebor ve skoku dalekém (TJ Sokol Velké Meziříčí) dálka/M 8 Velké Meziříčí 4.59
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 1500 m/Žci/B2 6 Jihlava 4:42.35
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/M/B02 6 Znojmo 4:40.84
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žci/B01 MS Brno-Pod Palackého vrchem 2:08.12
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žci/B01 3 Pacov 19.47
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žci/F Pacov 2:10.71
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/M 5 Jihlava 2:10.33
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B01 2 Třebíč 39.23
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žci/F Jihlava 2:20.66
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B01 6 Jihlava 08.28
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Jihlava 19.15
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci Dolní Dobrouč DNS
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R3 7 Ostrava 2:15.92
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žci/B1 2 Praha-Strahov 2:14.21
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Strahov 19.55
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žci/B1 2 Praha - Strahov 2:12.96