Karta atleta

Export do excelu
  • Nicolas Hoffinger
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
60 m 07.52 Opava 10.10.2018
100 m 12.60 Meziboří 13.05.2018
150 m 18.29 Děčín 05.06.2018
200 m 25.67 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
200 m 25.39 Meziboří 13.05.2018
300 m 42.13 Bílina 20.05.2017
1000 m 3:10.52 Opava 10.10.2018
hodinovka běh 11700 Chomutov 08.06.2017
skok vysoký 1.54 Opava 10.10.2018
skok daleký 4.88 Litvínov 07.09.2017
vrh koulí 4kg 11.46 Opava 10.10.2018
pohár rozhlasu 1735 Chomutov 15.05.2019
čtyřboj 2264 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.85 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
60 m 07.52 Opava 10.10.2018
100 m 12.60 Meziboří 13.05.2018
150 m 18.29 Děčín 05.06.2018
200 m 25.67 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
200 m 25.39 Meziboří 13.05.2018
1000 m 3:10.52 Opava 10.10.2018
skok vysoký 1.54 Opava 10.10.2018
vrh koulí 4kg 11.46 Opava 10.10.2018
čtyřboj 2264 Opava 10.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žci 4 Opava 2264
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) skok vysoký/Žci 14= Opava 1.54
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci 7 Opava 11.46
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žci/B01 3 Opava 07.52
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 1000 m/Žci/B02 5 Opava 3:10.52
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Chomutov 07.58
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Žci/FA Chomutov 07.62
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok daleký/Žci Chomutov DNS
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B4 2 Jihlava 07.61
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/FA Děčín 07.53
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 2 Děčín 18.29
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 60 m/Žci/R01 1 Děčín 07.57
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R02 1 Bílina 07.66
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/F 4 Bílina 07.73
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 Bílina DNS
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/M/R03 4 Chomutov 07.73
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/M/R03 5 Meziboří 12.60
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 200 m/M/B03 4 Meziboří 25.39
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B05 1 Bílina 18.40
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.58
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R02 1 Bílina 07.62
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/M/B08 1 Jablonec nad Nisou 25.67
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/M/R02 1 Jablonec nad Nisou 07.85