Karta atleta

Export do excelu
  • Ščibráni Milan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Jaroslav Vlček
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Frýdek-Místek 19.6.2018
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 11.58 Olomouc 25.5.2019
150 m 17.36 Frýdek-Místek 19.6.2018
150 m 17.59 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 23.35 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.71 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 35.88 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m 36.64 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 50.12 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 2:09.46 Ostrava 22.6.2017
800 m 2:11.84 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
1000 m 3:35.5 ZŠ Paskovská 18.6.2015
60 m překážek 09.26 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.38 h Ostrava 13.2.2018
200 m překážek 32.66 Třinec 23.5.2017
sprintérský trojboj 2019 Přerov 1.5.2019
pětiboj 1825 Třinec 6.5.2016
čtyřboj 2260 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod kriketovým míčkem 44.30 Ostrava 21.4.2016
vrh koulí 3kg 04.05 Ostrava 11.6.2015
skok daleký 4.38 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 4.92 h Ostrava 23.2.2017
skok vysoký 1.60 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok vysoký 1.45 h Ostrava 6.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Přerov 1.5.2019
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 11.58 Olomouc 25.5.2019
150 m 17.59 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 23.35 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.71 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 36.64 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 50.12 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
sprintérský trojboj 2019 Přerov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Ostrava - Vítkovice 36.87
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Ostrava - Vítkovice 07.55
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B01 4 Hranice 18.04
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B01 3 Hranice 37.57
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 37.42
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 36.86
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R2 7 Brno 07.72
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B1 5 Brno 38.05
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 1 Třinec 17.70
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 5 Třinec 07.65
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R1 Ostrava - Vítkovice DNS
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 3 Frýdek-Místek 07.51
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Frýdek-Místek 17.36
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Jihlava 36.45
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B3 2 Jihlava 07.58
11.06.2018 Ostravský běžecký pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci Ostrava - Vítkovice 2:23.44
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Žci/B 1 Ostrava 2:15.19
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žci/B01 3 Brno-Pod Palackého vrchem 17.28
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žci/B01 2 Brno-Pod Palackého vrchem 35.88
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žci/F 4 Třinec 2:12.27
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žci/F01 Frýdek-Místek 17.81
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B01 2 Frýdek-Místek 37.37
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 300 m/Žci/B01 2 Olomouc 37.77
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žci/B01 4 Olomouc 07.70
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žci/B02 Opava DQ
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B01 1 Opava 17.66
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B01 2 Opava 07.53
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/R4 Ostrava DQ
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R1 7 Ostrava 07.74
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F Ostrava DNS
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B3 2 Ostrava 17.94
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R3 4 Ostrava 07.75
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 4 Ostrava 09.50
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava 09.38
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žci/B1 3 Ostrava - Vítkovice 2:11.84
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R5 1 Ostrava 07.67
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B8 3 Ostrava 24.56
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 18.06
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B2 1 Ostrava - Vítkovice 38.12
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B3 3 Ostrava 18.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B1 4 Ostrava 38.67
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 8 Ostrava 09.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B4 1 Ostrava 18.09
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R6 1 Ostrava - Vítkovice 07.65
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B1 3 Ostrava - Vítkovice 38.01
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B4 1 Ostrava - Vítkovice 18.44