Karta atleta

Export do excelu
  • Šedivý Josef
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Antonín Morávek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.22 Kolín 27.08.2014
60 m 07.60 Kolín 04.06.2018
60 m 07.56 h Český Brod 19.01.2019
100 m 12.23 Kladno 04.05.2019
150 m 18.93 Kutná Hora 04.09.2018
150 m 18.04 h Praha - Stromovka 24.02.2018
200 m 24.25 h Praha - Strahov 02.02.2019
300 m 40.53 Brno 11.09.2017
300 m 43.93 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
600 m 1:57.54 Brno 08.09.2014
800 m 2:36.19 Kolín 30.04.2016
800 m 3:00.7 h Veletov 07.12.2014
1000 m 3:24.84 Kolín 06.06.2016
60 m překážek 09.89 Kladno 25.09.2016
60 m překážek 08.42 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek 13.95 Hranice 06.10.2018
110 m překážek 15.59 Kolín 12.06.2019
200 m překážek 27.08 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
300 m překážek 42.18 Kolín 25.05.2019
středoškolský pohár 1187 Kolín 24.09.2019
pětiboj 1786 Kolín 30.04.2016
devítiboj 4208 Kolín 02.07.2018
čtyřboj 1488 Nová Paka 05.07.2016
hod diskem 1kg 28.30 Kolín 02.07.2018
hod oštěpem 500g 17.18 Kolín 25.05.2016
hod oštěpem 600g 28.01 Kolín 02.07.2018
hod kriketovým míčkem 45.20 Kolín 30.04.2016
vrh koulí 4kg 10.13 Kolín 02.07.2018
skok daleký 5.91 Kolín 02.07.2018
skok daleký 5.80 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok o tyči 2.40 Kolín 02.07.2018
skok o tyči 1.70 h Veletov 28.01.2017
skok vysoký 1.52 Kolín 02.07.2018
skok vysoký 1.56 h Kolín 13.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 Kolín 24.09.2019
60 m 07.56 h Český Brod 19.01.2019
100 m 12.23 Kladno 04.05.2019
200 m 24.25 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek 08.63 h Nymburk 18.02.2019
110 m překážek 15.59 Kolín 12.06.2019
300 m překážek 42.18 Kolín 25.05.2019
středoškolský pohár 1187 Kolín 24.09.2019
skok daleký 5.83 Kolín 24.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B3 3 Praha - Strahov 18.14
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žci/FA Praha - Strahov 08.42
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žci/R1 2 Praha - Strahov 08.48
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B01 2 Praha - Strahov 08.77
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J 5 Praha - Strahov 5.80
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R02 5 Praha - Strahov 07.85
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B01 1 Nymburk 08.92
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B01 2 Nymburk 07.72
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B03 1 Nymburk 07.94
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 15 Hranice 5.39
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žci/B01 2 Hranice 13.95
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žci/B01 5 Hranice 28.30
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/R1 2 Jablonec nad Nisou 13.81
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R1 2 Jablonec nad Nisou 27.08
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 13.74
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/F 8 Jablonec nad Nisou 27.75
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m př./Žci/B01 2 Třebíč 27.67
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žci/B01 1 Třebíč 14.20
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F Třebíč 5.79
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R4 5 Brno 07.96
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žci/KA 17 Brno 5.17
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R1 6 Brno 14.64
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FA 6 Brno 15.04
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci MS Kolín 28.06
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/Žci/F Kutná Hora 18.93
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 14.61
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B01 2 Kolín 28.26
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.68
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M Kolín DNF
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 MS Kolín 12.70
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 MS Kolín 08.03
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci Kolín 4208
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci Kolín 3:29.28
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci Kolín 28.30
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci Kolín 28.01
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci Kolín 10.13
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.91
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci Kolín 2.40
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci 4 Kolín 1.52
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B02 1 Kolín 07.64
02.07.2018 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B02 1 Kolín 14.62
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žci/B2 4 Jihlava 14.30
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Beroun 27.49
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Žci/F Beroun 14.72
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.64
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F Kolín 07.60
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 1 Kolín 07.69
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F Kolín 14.45
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B01 1 Kolín 27.78
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R01 1 Kolín 14.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci Kolín DNF
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci MS Kolín 1.51
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci MS Kolín 5.48
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci MS Kolín 09.68
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B01 MS Kolín 07.81
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m př./Žci/F Kolín 14.27
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m př./Žci/R01 2 Kolín 14.41
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Žci Kolín 5.68
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m př./Žci Kolín 14.34
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B02 1 Kladno 28.02
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B01 1 Kladno 14.59
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žci/B02 2 Kolín 18.53
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žci/B01 3 Kolín 07.98
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 2 Ostrava 08.53
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 7 Ostrava 08.54
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R3 4 Ostrava 18.22
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žci/B01 MS Praha - Stromovka 08.54
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 18.04
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B05 3 Jablonec nad Nisou 07.66
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/F Jablonec nad Nisou 08.71
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žci/B02 MS Praha - Strahov 08.71
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B05 MS Praha - Strahov 18.20
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 MS Veletov 07.69
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B1 MS Veletov 08.61
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B2 MS Veletov 08.70
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/R10 MS Praha - Strahov 18.29
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R6 MS Praha - Strahov 09.19
17.01.2018 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B3 5 Jablonec nad Nisou 07.84
17.01.2018 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci Jablonec nad Nisou 08.89
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B9 1 Praha-Strahov 18.56
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m př./Žci/B1 2 Praha-Strahov 08.82
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B6 3 Chemnitz 25.66
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R2 2 Chemnitz 07.88
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/FA 5 Chemnitz 07.82
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žci/R2 1 Chemnitz 08.97
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žci/FA Chemnitz 08.83