Karta atleta

Export do excelu
  • Mottel Matyáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 07.57 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.01 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 18.42 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 18.41 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 25.07 Praha - Eden 25.5.2019
60 m překážek 12.36 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
pohár rozhlasu 1731 Praha - Jeseniova 10.5.2018
hod diskem 1kg 22.75 Praha - Kotlářka 21.6.2017
hod oštěpem 600g 23.00 Praha - Juliska 31.5.2017
vrh koulí 3kg 07.57 Praha-Jeseniova 9.6.2016
skok daleký 5.25 Praha - Děkanka 10.6.2018
skok daleký 4.08 h Praha-Strahov 6.12.2016
skok vysoký 1.70 Praha - Kotlářka 23.5.2019
skok vysoký 1.61 h Praha - Strahov 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 07.57 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.01 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 25.07 Praha - Eden 25.5.2019
pohár rozhlasu 1215 Praha - Kotlářka 23.5.2019
skok daleký 5.21 Praha - Děkanka 15.5.2019
skok vysoký 1.70 Praha - Kotlářka 23.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B14 1 Praha - Strahov 18.41
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R3 4 Praha - Strahov 07.69
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 17 Hranice 5.21
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B04 4 Hranice 18.77
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R02 3 Praha - Eden 07.78
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B02 3 Praha - Eden 18.55
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 60 m/Žci/FB 4 Praha - Eden 07.73
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 08.03
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 6 Praha - Eden 07.92
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 6 Praha - Eden 18.58
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B01 6 Praha - Přátelství 08.05
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 07.94
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 18.57
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 6 Praha - Děkanka 5.25
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 7 Praha - Děkanka 4.98
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R02 3 Praha - Děkanka 07.74
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FB Praha - Děkanka 07.84
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Děkanka 18.42
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žci Praha - Vokovice 5.52
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Vokovice 07.69
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žci 5 Praha - Kotlářka 1.62
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žci Praha - Kotlářka 1099
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žci/B02 2 Praha - Kotlářka 07.80
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žci/F Praha-Vinohrady 5.25
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žci/F Praha-Vinohrady 1.62
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 1 Praha-Stromovka 18.84
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 07.92
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B3 1 Praha - Jeseniova 07.76
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) poharR/Žci Praha - Jeseniova 1731
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) výška/Žci Praha - Jeseniova 1.60
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B09 4 Praha - Jeseniova 07.82
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 07.84
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/FA 6 Praha - Strahov 07.86
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R1 2 Praha - Strahov 07.77
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) výška/Žci/F 3= Praha - Strahov 1.61
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 07.92