Karta atleta

Export do excelu
  • Kundrát Jan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Sokolov
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.33 Chomutov 14.8.2018
50 m 07.03 h Sokolov 18.1.2017
60 m 07.69 Domažlice 18.8.2018
60 m 07.51 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 11.71 Plzeň 8.6.2019
150 m 17.86 Cheb 27.4.2019
150 m 18.86 h Praha - Stromovka 20.1.2018
200 m 23.87 Karlovy Vary 1.5.2019
300 m 37.25 Cheb 27.4.2019
300 m 38.72 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 51.57 Olomouc 28.6.2019
500 m 1:13.03 Cheb 28.4.2018
600 m 1:51.31 Cheb 23.4.2016
600 m 2:14.8 h Sokolov 14.1.2016
800 m 2:34.08 Karlovy Vary 8.6.2016
800 m 2:20.39 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 2:58.44 Karlovy Vary 1.5.2018
1000 m 3:52.8 h Sokolov 14.12.2016
60 m překážek 12.23 Mariánské Lázně 11.5.2016
pětiboj 1465 Mariánské Lázně 11.5.2016
trojboj 0663 Sokolov 5.6.2014
hod oštěpem 600g 36.55 Stříbro 3.6.2018
hod oštěpem 700g 38.51 Bílina 15.6.2019
hod kriketovým míčkem 55.15 Cheb 28.4.2018
hod plným míčem 1kg 6.8 Sokolov 5.6.2014
skok daleký 6.23 Praha - Eden 5.7.2019
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.02 Chodov 15.12.2013
skok vysoký 1.30 h Sokolov 18.1.2017
Přespolní běh 0:02:04 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 11.71 Plzeň 8.6.2019
150 m 17.86 Cheb 27.4.2019
200 m 23.87 Karlovy Vary 8.5.2019
300 m 37.25 Cheb 27.4.2019
400 m 51.57 Olomouc 28.6.2019
hod oštěpem 600g 34.42 Karlovy Vary 1.5.2019
hod oštěpem 700g 38.51 Bílina 15.6.2019
skok daleký 6.23 Praha - Eden 5.7.2019
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B3 2 Praha - Strahov 38.72
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.51
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R4 1 Praha - Strahov 07.56
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žci/F 4 Praha - Strahov 5.73
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R1 4 Jablonec nad Nisou 38.86
09.09.2018 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s. ) 60 m/Žci/B01 Meziboří DNS
09.09.2018 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s. ) 150 m/Žci/B01 Meziboří DNS
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R02 1 Domažlice 07.84
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žci/F Domažlice 07.69
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) dálka/Žci Domažlice 5.60
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žci/B01 1 Domažlice 38.69
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) dálka/M/F Chomutov 5.75
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 500 m/M/F 6 Chomutov 1:13.18
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 y/M/B02 3 Chomutov 11.33
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B4 6 Jihlava 07.82
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B2 5 Jihlava 38.62
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žci/B02 1 Klatovy 18.44
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) oštěp 600g/Žci Klatovy 35.77
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) dálka/Žci 4 Klatovy 5.35
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R3 2 Stříbro 07.72
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 600g/Žci Stříbro 36.55
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žci/B1 1 Stříbro 38.53
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/F Chodov 07.71
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žci/R01 1 Chodov 07.76
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) koule 4kg/Žci/F Chodov DNS
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žci/B01 2 Chodov 39.68
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B04 Karlovy Vary DNS
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/M/F 7 Karlovy Vary 2:58.44
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/M/F 5 Karlovy Vary 5.30
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Žci/F Karlovy Vary 36.18
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/M/F 4 Cheb 1:13.03
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žci/B02 1 Cheb 18.71
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) kriket/M Cheb 55.15
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žci/F MS Praha - Strahov 5.13
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci/F MS Praha - Strahov 2:22.65
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R06 MS Praha - Strahov 07.85
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 40.48
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 18.86
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 07.93
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Žci/F Praha - Stromovka 2:20.39
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) dálka/Žci Praha - Stromovka 5.23