Karta atleta

Export do excelu
  • Jošt David
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 Tábor 24.05.2014
50 m 08.39 h Nová Včelnice 08.03.2014
60 m 08.32 Tábor 27.09.2018
60 m 08.43 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 19.99 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
200 m 26.02 Karlovy Vary 08.05.2019
200 m 25.76 h Praha - Strahov 25.01.2020
300 m 42.61 Písek 27.05.2018
600 m 2:18.38 Tábor 27.09.2014
600 m 2:28.44 h Nová Včelnice 08.03.2014
800 m 2:18.42 Karlovy Vary 08.05.2019
800 m 2:14.13 h Praha - Strahov 25.01.2020
1500 m 5:23.19 Nová Včelnice 12.05.2018
hod kladivem 4kg 19.35 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod kriketovým míčkem 26.90 Tábor 23.05.2016
hod plným míčem 1kg 07.24 Tábor 24.05.2014
skok daleký 3.43 Tábor 24.05.2014
skok vysoký 1.62 Písek 31.08.2019
skok vysoký 1.55 h Tábor 10.12.2019
Přespolní běh 0:28:18 Lesopark Pintovka, Tábor - Horky 09.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.76 h Praha - Strahov 25.01.2020
800 m 2:14.13 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2018 Trojutkání Tábor-Znojmo-Nové Zámky (TJ VS Tábor) 60 m/Žci/F 5 Tábor 08.32
27.09.2018 Trojutkání Tábor-Znojmo-Nové Zámky (TJ VS Tábor) 800 m/Žci/F Tábor 2:21.34
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žci/F 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:31.86
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kladivo 4kg/Žci 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 19.35
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žci/B04 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 19.99
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Písek 19.81
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Žci/B 4 Písek 2:28.80
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) výška/Žci/F 6= Písek 1.38
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) výška/Žci/F Písek NM
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 800 m/Žci/F Písek 2:25.10
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 300 m/Žci/F 6 Písek 42.61
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žci/B04 5 Nová Včelnice 08.39
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Nová Včelnice 5:23.19
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) výška/Žci/F 5 Nová Včelnice 1.42
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 60 Dolní Dobrouč 13:00
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žci/F MS Praha - Stromovka 2:32.60
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň výška/Žci/F MS Praha - Stromovka 1.36
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Žci/F 8 Praha - Strahov 1.41
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci/F Praha - Strahov 2:33.47
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R03 4 Praha - Strahov 08.43