Karta atleta

Export do excelu
  • Zdichynec Lukáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Kolín 27.5.2018
60 m 07.84 h Praha - Strahov 8.12.2018
100 m 12.14 Kolín 6.6.2018
150 m 18.46 Kladno 27.4.2018
150 m 18.65 h Praha-Strahov 14.1.2018
hod oštěpem 600g 35.22 Čáslav 17.10.2018
vrh koulí 4kg 10.52 Čáslav 15.10.2018
skok daleký 5.67 Kladno 27.4.2018
skok daleký 5.63 h Ostrava 3.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J 16 Praha - Strahov 4.99
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R04 5 Praha - Strahov 07.84
17.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav v hodu oštěpem (AC Čáslav z.s.) oštěp 600g/Žci/F Čáslav 35.22
15.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav ve vrhu koulí (AC Čáslav z.s.) koule 4kg/Žci/F Čáslav 10.52
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) dálka/Žci Čáslav 4.95
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 5 Kolín 12.24
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F 5 Kolín 12.14
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 9 Kolín 5.37
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F Kolín 07.73
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R01 3 Kolín 07.76
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.49
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žci/F 4 Kolín 07.73
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žci/R01 2 Kolín 07.79
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Žci Kolín 5.54
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B03 2 Kladno 18.46
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci Kladno 5.67
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F 13 Ostrava 5.63
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) dálka/Žci/F Praha - Strahov DNS
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B04 Praha - Strahov DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B3 1 Praha-Strahov 18.65
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) dálka/Žci/F 4 Praha-Strahov 5.49