Karta atleta

Export do excelu
  • Budík Ondřej
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 Brno 16.7.2018
60 m 07.75 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 12.16 Brno 30.7.2018
150 m 18.09 Brno 23.7.2018
150 m 18.30 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 25.99 Brno - Horníkova 12.7.2018
200 m 24.49 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 40.49 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m 40.60 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
400 m 58.96 Brno 30.7.2018
800 m 2:48.96 Brno 7.5.2016
60 m překážek 11.11 Vyškov 21.6.2016
200 m překážek 30.79 Brno 6.8.2018
pětiboj 1529 Brno 7.5.2016
hod diskem 1kg 35.27 Brno 5.9.2018
hod oštěpem 600g 33.74 Brno 30.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.02 Brno 7.5.2016
vrh koulí 3kg 10.19 Břeclav 15.5.2016
vrh koulí 4kg 12.12 Brno 5.9.2018
vrh koulí 4kg 10.36 h Praha - Stromovka 24.2.2018
vrh koulí 5kg 11.09 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok daleký 5.85 Hranice 16.9.2018
skok daleký 6.22 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
200 m 24.49 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
vrh koulí 5kg 11.09 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok daleký 6.22 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R06 3 Ostrava - Vítkovice 07.79
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B03 3 Ostrava - Vítkovice 18.30
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 5.75
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci 10 Jablonec nad Nisou 5.59
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 6 Hranice 5.85
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci 5 Hranice 33.64
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Hranice 18.29
12.09.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 11.40
12.09.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 31.76
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) koule 4kg/Žci/FA 12 Brno 11.39
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R5 4 Brno 07.82
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/M/B02 2 Vyškov 18.44
05.09.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 12.12
05.09.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 35.27
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B03 1 Brno 07.73
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Žci/F Brno 10.28
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./M/B01 3 Brno 30.79
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/M/B03 1 Brno 58.96
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/M/B04 2 Brno 12.16
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Žci/F Brno 10.87
25.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav 5.38
25.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B02 1 Břeclav 18.44
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B04 2 Brno 18.09
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B01 3 Brno 41.18
18.07.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 30.08
18.07.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Žci Brno 29.46
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B02 2 Brno 07.69
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F Brno 5.57
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 60 m/M Brno - Horníkova 07.95
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) koule 4kg/Žci Brno - Horníkova 11.02
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) dálka/M Brno - Horníkova 5.26
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 200 m/M Brno - Horníkova 25.99
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci Brno - Horníkova 29.30
27.06.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 10.72
27.06.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 32.13
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci 4 Břeclav 5.57
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/FB Břeclav 07.89
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci 4 Břeclav 33.10
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R02 3 Břeclav 07.79
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žci/B02 3 Brno-Pod Palackého vrchem 40.49
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žci/F 7 Brno-Pod Palackého vrchem 5.89
30.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 10.94
30.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 33.37
30.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Žci Brno 33.74
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B03 1 Břeclav 18.41
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci Břeclav 34.40
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F01 Břeclav 5.66
16.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 10.72
16.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 33.24
16.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Žci Brno 30.52
01.05.2018 Májový mítink (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 10.10
01.05.2018 Májový mítink (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 33.76
28.04.2018 Zahajovací kontrolní vrhačské závody (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 09.90
28.04.2018 Zahajovací kontrolní vrhačské závody (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 30.80
28.04.2018 Zahajovací kontrolní vrhačské závody (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Žci Brno 30.49
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žci/F Brno 5.36
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Žci/F Brno 09.50
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/B03 1 Brno 07.89
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žci/B01 MS Praha - Stromovka 41.58
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 4kg/Žci/F MS Praha - Stromovka 10.36
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 07.95
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B3 4 Ostrava - Vítkovice 18.89
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B3 3 Ostrava - Vítkovice 40.67
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 10.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B2 Ostrava DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 10 Ostrava 5.26
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 13 Ostrava 09.43
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Žci/R 3 Brno-Nový Lískovec 08.00
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Žci/FB Brno-Nový Lískovec 07.95
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Žci Brno-Nový Lískovec 5.30