Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Hrbáč
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin, Válka Ivan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 Ostrava 01.06.2020
60 m 07.42 h Ostrava 08.01.2022
100 m 11.66 Frýdek-Místek 28.05.2022
150 m 22.09 Znojmo 02.10.2016
150 m 18.14 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 24.07 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 23.18 Ostrava - Vítkovice 22.05.2022
300 m 39.95 Bielsko-Biala 16.06.2018
300 m 36.49 h Ostrava 08.01.2022
400 m 50.30 h Ostrava 06.02.2022
400 m 50.38 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
600 m 1:59.61 Ostrava - Poruba 20.05.2014
800 m 2:39.65 h Ostrava 17.01.2016
800 m 2:04.98 Třinec 21.08.2022
1000 m 3:28.1 ZŠ Paskovská 18.06.2015
1500 m 5:18.00 Frýdek-Místek 14.06.2016
1500 m 5:39.04 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek [99,1 cm] 08.69 h Ostrava 06.02.2022
60 m překážek [91,4 cm] 08.69 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m překážek [83,8 cm] 09.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.71 Ostrava 24.06.2014
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.04 h Ostrava 10.12.2016
100 m překážek [83,8cm] 15.35 Brno 11.09.2018
110 m překážek [91,4 cm] 16.99 Olomouc 02.08.2020
200 m překážek [76,2 cm] 31.27 Třinec 22.05.2018
300 m překážek [83,8 cm] 39.15 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
400 m překážek [91,4 cm] 54.39 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
skok vysoký 1.40 Rybnik 24.09.2016
skok daleký 5.01 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 4.84 Třinec 22.05.2018
hod oštěpem 800g 23.41 Třinec 04.07.2021
hod kriketovým míčkem 35.80 Ostrava 18.04.2015
pětiboj 1572 Ostrava - Poruba 23.04.2016
sprintérský trojboj 1929 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 19.05 h Ostrava 20.02.2018
300 m 42.42 h Ostrava 21.01.2018
300 m 39.95 Bielsko-Biala 16.06.2018
60 m překážek [83,8 cm] 09.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m překážek [83,8cm] 15.35 Brno 11.09.2018
110 m překážek [91,4 cm] 17.81 Bielsko-Biala 16.06.2018
200 m překážek [76,2 cm] 31.27 Třinec 22.05.2018
skok daleký 5.01 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 4.84 Třinec 22.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R02 2 Ostrava - Vítkovice 09.37
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/F 5 Ostrava - Vítkovice 09.24
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R2 3 Brno 15.35
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B7 3 Brno 40.65
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Frýdek-Místek 40.16
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 2 Frýdek-Místek 15.40
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 300 m/Žci/B3 1 Bielsko-Biala 39.95
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 1 Bielsko-Biala 17.81
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žci/B02 4 Brno - Pod Palackého vrchem 40.80
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R02 2 Brno - Pod Palackého vrchem 15.37
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B01 2 Třinec 15.80
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B 5 Třinec 31.27
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F 13 Třinec 4.84
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B 1 Frýdek-Místek 15.47
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B02 2 Frýdek-Místek 42.14
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B02 3 Opava 44.05
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B03 1 Opava 16.30
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci 22 Opava 4.50
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava NM
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R2 1 Ostrava 09.62
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/F 7 Ostrava 09.42
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B7 1 Ostrava 19.05
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R1 2 Ostrava - Vítkovice 09.35
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/F Ostrava - Vítkovice 09.29
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F 5 Ostrava - Vítkovice 4.71
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci/B2 1 Ostrava - Vítkovice 42.94
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R2 2 Ostrava - Vítkovice 09.51
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 15 Ostrava - Vítkovice 5.01
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B2 4 Ostrava 42.42
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R2 4 Ostrava 09.66
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 23 Ostrava 4.58