Karta atleta

Export do excelu
  • Polák Maxim
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 08.59 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 13.60 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 21.27 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 20.90 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 27.84 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 28.29 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 48.77 Praha - Přátelství 29.5.2018
600 m 2:15.31 Praha 14.5.2015
800 m 3:01.31 Praha-Strahov 2.6.2016
60 m překážek 12.29 Praha-Kotlářka 12.5.2016
60 m překážek 14.65 h Praha-Juliska 21.1.2016
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 0876 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
čtyřboj 1305 Praha-Strahov 2.6.2016
hod kriketovým míčkem 37.15 Praha-Strahov 2.6.2016
vrh koulí 3kg 05.70 Praha 11.6.2015
skok daleký 4.26 Praha - Kotlářka 24.5.2017
skok daleký 3.89 h Praha-Stromovka 17.2.2016
skok vysoký 1.24 Praha - Eden 31.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Kotlářka 23.5.2019
100 m 13.60 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 20.90 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 27.84 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 28.29 h Praha - Stromovka 2.2.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R9 1 Praha - Strahov 08.59
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Eden 09.01
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Eden 09.09
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B05 5 Praha - Eden 21.62
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B05 4 Praha - Přátelství 09.23
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B05 5 Praha - Přátelství 50.05
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B04 1 Praha - Stadion mládeže 08.85
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žci/B04 4 Praha - Stadion mládeže 21.99
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R06 3 Praha - Děkanka 08.86
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B06 2 Praha - Děkanka 21.27
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B04 5 Praha - Přátelství 08.97
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B04 2 Praha - Přátelství 48.77
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B03 4 Praha - Děkanka 22.35
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 09.11
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B12 2 Praha-Strahov 21.98
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 3 Praha-Stromovka 08.99
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R4 5 Praha - Strahov 09.22
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R7 2 Praha-Juliska 09.12
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 2 Praha - Stromovka 09.11
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B15 4 Praha - Stromovka 22.80