Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Matušík
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Znojil Viktor
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.56 h Olomouc 24.02.2017
60 m 07.97 Prostějov 20.09.2018
150 m 21.65 Prostějov 13.09.2016
300 m 47.85 Prostějov 24.04.2018
800 m 3:02.54 Prostějov 21.09.2016
1000 m 3:41.32 Šumperk 26.09.2018
2000 m 9:47.2 h Prostějov 06.12.2017
60 m překážek (0.76) 13.10 h Olomouc 05.02.2016
skok vysoký 1.50 h Prostějov 20.12.2017
skok vysoký 1.53 Prostějov 26.06.2018
skok daleký 4.06 Olomouc 01.06.2016
skok daleký 4.47 h Olomouc 12.01.2018
vrh koulí 3kg 11.35 Prostějov 13.09.2016
vrh koulí 3kg 11.04 h Olomouc 16.12.2016
vrh koulí 4kg 14.92 Přerov 22.08.2018
vrh koulí 4kg 13.43 h Olomouc 14.12.2018
vrh koulí 5kg 14.11 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
vrh koulí 5kg 15.18 Olomouc 01.06.2020
vrh koulí 6kg 11.43 h Olomouc 23.12.2019
hod diskem 1kg 39.22 Přerov 22.08.2018
hod diskem 1,5kg 45.59 Olomouc 20.05.2020
hod diskem 2kg 32.29 Uherské Hradiště 18.07.2020
hod kladivem 4kg 32.30 Hranice 16.09.2018
hod kladivem 5kg 35.47 Vyškov 11.07.2020
hod oštěpem 600g 32.23 Prostějov 26.06.2018
hod kriketovým míčkem 44.53 Prostějov 06.09.2016
pohár rozhlasu 1142 Prostějov 11.05.2018
čtyřboj 1798 Šumperk 26.09.2018
vrhačský trojboj 1334 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 Prostějov 20.09.2018
150 m 20.61 Prostějov 24.04.2018
300 m 47.85 Prostějov 24.04.2018
1000 m 3:41.32 Šumperk 26.09.2018
skok vysoký 1.53 Prostějov 26.06.2018
skok daleký 4.47 h Olomouc 12.01.2018
vrh koulí 4kg 14.92 Přerov 22.08.2018
vrh koulí 4kg 13.43 h Olomouc 14.12.2018
hod diskem 1kg 39.22 Přerov 22.08.2018
hod kladivem 4kg 32.30 Hranice 16.09.2018
hod oštěpem 600g 32.23 Prostějov 26.06.2018
pohár rozhlasu 1142 Prostějov 11.05.2018
čtyřboj 1798 Šumperk 26.09.2018
vrhačský trojboj 1334 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Vánoční laťka (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žci Prostějov - ZŠ J. Železného DNS
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc 13.43
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Šumperk 13.83
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žci/F 20 Šumperk 1.32
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B09 2 Šumperk 08.21
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 1000 m/Žci/B02 12 Šumperk 3:41.32
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 14.87
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Žci 16 Jablonec nad Nisou 30.05
20.09.2018 Atletický 4boj OF staršího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žci/B03 1 Prostějov 07.97
20.09.2018 Atletický 4boj OF staršího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žci 6= Prostějov 1.46
20.09.2018 Atletický 4boj OF staršího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci Prostějov 14.49
20.09.2018 Atletický 4boj OF staršího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žci Prostějov 0000
20.09.2018 Atletický 4boj OF staršího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 1000 m/Žci/B01 Prostějov DNS
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Hranice 14.29
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci Hranice 37.86
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kladivem 4kg/Žci 6 Hranice 32.30
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) hod diskem 1kg/Žci/F Šumperk 33.80
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) hod kladivem 4kg/Žci/F Šumperk DNS
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) hod oštěpem 600g/Žci/F Šumperk DNS
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) vrh koulí 4kg/Žci/F Šumperk 14.32
11.09.2018 Prostějovská výška (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žci 12 Prostějov 1.40
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/M/B01 3 Prostějov 08.06
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Prostějov 14.74
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Přerov 14.92
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci Přerov 39.22
26.06.2018 Atletické úterý (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Prostějov 13.95
26.06.2018 Atletické úterý (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/M Prostějov 1.53
26.06.2018 Atletické úterý (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci Prostějov 32.23
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Přerov 13.88
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1kg/Žci Přerov 34.52
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Přerov 26.92
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Jihlava 13.92
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 4kg/Žci/F Brno-Pod Palackého vrchem 13.33
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci/F Šumperk 26.41
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Šumperk 14.15
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Šumperk 33.76
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc 12.94
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) pohár rozhlasu/Žci 26 Olomouc 0664
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žci/B02 4 Olomouc 08.05
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Olomouc 27.84
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Olomouc 12.34
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B02 5 Olomouc 08.12
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) vrh koulí 4kg/Žci Prostějov 11.89
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) pohár rozhlasu/Žci Prostějov 1142
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie IV (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) 60 m/Žci Prostějov 08.06
02.05.2018 Okresní přebor (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/M/B01 4 Prostějov 08.14
02.05.2018 Okresní přebor (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Prostějov 11.93
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/Žci Přerov 1334
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1kg/Žci T Přerov 25.73
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 4kg/Žci T Přerov 12.81
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 600g/Žci T Přerov 29.86
24.04.2018 Zahajovací závody (60 - 150 - 300 m) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/M/B03 4 Prostějov 08.16
24.04.2018 Zahajovací závody (60 - 150 - 300 m) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/M/B04 1 Prostějov 20.61
24.04.2018 Zahajovací závody (60 - 150 - 300 m) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/M/B04 2 Prostějov 47.85
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 17 Ostrava 11.46
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc 11.29
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 11.45
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc 11.58
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 9 Ostrava 10.82
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc 11.85
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 12 Olomouc 4.47