Karta atleta

Export do excelu
  • Severa Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Antonín Morávek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Nymburk 02.12.2018
60 m 07.82 Kolín 21.08.2019
60 m 07.48 h Český Brod 18.01.2020
100 m 12.21 Kolín 25.05.2019
150 m 18.55 Kolín 18.06.2019
150 m 18.53 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m 25.09 Kolín 25.05.2019
200 m 25.33 h Lipsko 08.02.2020
pohár rozhlasu 1493 Nymburk 15.05.2019
středoškolský pohár 0000 Kolín 07.10.2019
středoškolský pohár 0000 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
skok daleký 4.87 Kolín 08.05.2019
chůze dráha 3000 m 23:22.71 Hranice 06.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 h Český Brod 18.01.2020
200 m 25.33 h Lipsko 08.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B03 2 Nymburk 08.08
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 50 m/Žci/B02 3 Nymburk 06.88
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B02 4 Nymburk 08.01
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 3000m/Žci 8 Hranice 23:22.71
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žci/B03 2 Třebíč 19.22
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R8 6 Brno 08.09
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žci/KC 8 Brno 4.75
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/Žci/F Kutná Hora 19.44
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 4 Kolín 08.07
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B03 5 Kolín 19.76
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B4 MS Kolín 08.18
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) dálka/Žci Nymburk 4.74
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žci 102 Nymburk 0333
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 08.30
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B04 MS Praha - Strahov 19.71
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/R10 MS Praha - Strahov 19.37
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B8 1 Praha-Strahov 19.68
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R11 3 Praha-Strahov 08.38