Karta atleta

Export do excelu
  • Bartoň Jan
  • Narozen: 6.11.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Šumperk 26.9.2018
60 m 07.86 h Olomouc 16.2.2018
150 m 19.50 Šumperk 17.5.2017
150 m 18.96 h Ostrava 20.2.2018
300 m 42.63 Šumperk 25.4.2018
300 m 41.16 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
800 m 2:44.32 Šumperk 29.9.2016
1000 m 3:06.81 Šumperk 26.9.2018
60 m překážek 10.06 Třinec 8.10.2016
60 m překážek 08.73 h Ostrava 21.1.2018
100 m překážek 14.05 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
200 m překážek 28.44 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
pohár rozhlasu 0874 Šumperk 10.5.2018
pětiboj 1807 Šumperk 29.9.2016
čtyřboj 2059 Šumperk 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 61.70 Šumperk 20.9.2018
skok daleký 5.13 Šumperk 12.9.2018
skok o tyči 1.91 Šumperk 13.6.2017
skok vysoký 1.40 Šumperk 21.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Šumperk 26.9.2018
60 m 07.86 h Olomouc 16.2.2018
150 m 18.96 h Ostrava 20.2.2018
300 m 42.63 Šumperk 25.4.2018
300 m 41.16 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
1000 m 3:06.81 Šumperk 26.9.2018
60 m překážek 08.73 h Ostrava 21.1.2018
100 m překážek 14.05 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
200 m překážek 28.44 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
pohár rozhlasu 0874 Šumperk 10.5.2018
čtyřboj 2059 Šumperk 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 61.70 Šumperk 20.9.2018
skok daleký 5.13 Šumperk 12.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R05 Hranice DNS
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B03 Hranice DNS
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žci/F Šumperk 5.30
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žci/F Šumperk 60.76
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B03 1 Šumperk 07.80
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 1000 m/Žci/B01 1 Šumperk 3:06.81
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 14.05
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 13.94
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 28.44
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B13 1 Šumperk 07.77
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žci Šumperk 5.05
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žci/F 6 Šumperk 61.70
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 1000 m/Žci/B04 12 Šumperk 3:29.43
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 200 m př./Žci/F Šumperk 28.58
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 100 m př./Žci Šumperk 14.47
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) dálka/Žci/F Šumperk 5.13
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/B03 1 Přerov 07.86
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./M/F Přerov DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B06 3 Hranice 12.31
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B04 Hranice DNS
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Přerov 29.13
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žci/B2 2 Jihlava 14.22
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žci/B02 2 Brno-Pod Palackého vrchem 29.07
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žci/F 5 Brno-Pod Palackého vrchem 14.29
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žci/R01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 14.51
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žci/F Šumperk 14.72
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žci/F Šumperk 29.31
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B01 Šumperk DNS
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žci/B01 2 Olomouc 14.70
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žci/F Olomouc 29.23
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) dálka/Žci/F 11 Šumperk 4.68
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) poharR/Žci 24 Šumperk 0874
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žci/B05 1 Šumperk 08.03
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 60 m/Žci/B02 1 Šumperk 07.83
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 300 m/Žci/B01 1 Šumperk 42.63
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R3 3 Ostrava 08.84
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 5 Ostrava 08.90
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 5 Ostrava 08.93
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B5 4 Ostrava 18.96
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 09.02
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.86
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R02 1 Olomouc 08.85
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R03 1 Olomouc 07.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 41.16
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 6 Ostrava - Vítkovice 08.73
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B3 1 Ostrava 41.64
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 3 Ostrava 08.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava 08.73
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R01 4 Olomouc 08.94
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 08.88
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FC Olomouc 07.99
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R04 1 Olomouc 07.95