Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Bartoň
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Domská Lucie
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
60 m 07.40 Šumperk 18.05.2020
100 m 12.02 Hranice 18.05.2019
150 m 18.96 h Ostrava 20.02.2018
150 m 17.76 Šumperk 18.05.2020
200 m 23.98 Šumperk 01.06.2020
300 m 41.16 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 42.63 Šumperk 25.04.2018
800 m 2:44.32 Šumperk 29.09.2016
1000 m 3:06.81 Šumperk 26.09.2018
1000 m 3:23.89 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.06 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.91) 08.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.05 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
110 m překážek (0.91) 14.71 Praha - Eden 10.06.2020
200 m překážek (0.76) 28.44 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m překážek (0.84) 40.46 Olomouc 28.06.2019
skok vysoký 1.63 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.68 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
skok o tyči 1.91 Šumperk 13.06.2017
skok o tyči 2.40 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
skok daleký 4.90 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 5.31 Šumperk 20.05.2020
vrh koulí 5kg 08.63 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod kriketovým míčkem 61.70 Šumperk 20.09.2018
pohár rozhlasu 1123 Šumperk 09.05.2019
středoškolský pohár 0653 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
středoškolský pohár 0749 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1807 Šumperk 29.09.2016
čtyřboj 2059 Šumperk 27.09.2018
sedmiboj hala [Dci] 3427 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Šumperk 26.09.2018
60 m 07.83 h Olomouc 14.12.2018
150 m 18.96 h Ostrava 20.02.2018
300 m 41.16 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 42.63 Šumperk 25.04.2018
1000 m 3:06.81 Šumperk 26.09.2018
60 m překážek (0.84) 08.73 h Ostrava 21.01.2018
100 m překážek (0.84) 14.05 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
200 m překážek (0.76) 28.44 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
skok daleký 5.13 Šumperk 12.09.2018
pohár rozhlasu 0874 Šumperk 11.05.2018
hod kriketovým míčkem 61.70 Šumperk 20.09.2018
čtyřboj 2059 Šumperk 27.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Olomouc 08.73
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/B01 4 Olomouc 07.83
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R05 Hranice DNS
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B03 Hranice DNS
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žci/F Šumperk 5.30
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žci/F Šumperk 60.76
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B03 1 Šumperk 07.80
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 1000 m/Žci/B01 1 Šumperk 3:06.81
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 14.05
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 13.94
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 28.44
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B13 1 Šumperk 07.77
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žci Šumperk 5.05
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žci/F 6 Šumperk 61.70
20.09.2018 Okresní kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 1000 m/Žci/B04 12 Šumperk 3:29.43
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Šumperk 28.58
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 100 m překážek (0.84)/Žci Šumperk 14.47
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) skok daleký/Žci/F Šumperk 5.13
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/B03 1 Přerov 07.86
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/M/F Přerov DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B06 3 Hranice 12.31
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B04 Hranice DNS
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 1 Přerov 29.13
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Jihlava 14.22
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 2 Brno-Pod Palackého vrchem 29.07
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 5 Brno-Pod Palackého vrchem 14.29
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/R01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 14.51
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Šumperk 14.72
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Šumperk 29.31
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B01 Šumperk DNS
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Olomouc 14.70
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Olomouc 29.23
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) skok daleký/Žci/F 11 Šumperk 4.68
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) pohár rozhlasu/Žci 24 Šumperk 0874
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žci/B05 1 Šumperk 08.03
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 60 m/Žci/B02 1 Šumperk 07.83
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 300 m/Žci/B01 1 Šumperk 42.63
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 3 Ostrava 08.84
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 5 Ostrava 08.90
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 5 Ostrava 08.93
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B5 4 Ostrava 18.96
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Olomouc 09.02
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.86
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R02 1 Olomouc 08.85
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R03 1 Olomouc 07.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 41.16
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 6 Ostrava - Vítkovice 08.73
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B3 1 Ostrava 41.64
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Ostrava 08.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 4 Ostrava 08.73
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 4 Olomouc 08.94
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Olomouc 08.88
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FC Olomouc 07.99
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R04 1 Olomouc 07.95