Karta atleta

Export do excelu
  • Gribbin Daniel
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.40 Veselí nad Lužnicí 14.9.2014
50 m 06.97 h České Budějovice 3.12.2017
60 m 07.88 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 07.71 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 12.38 Nová Včelnice 19.5.2019
150 m 18.56 Písek 3.6.2018
150 m 18.77 h Praha-Stromovka 1.12.2018
200 m 25.30 Písek 8.6.2019
200 m 25.45 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 40.19 Písek 27.5.2018
300 m 41.97 h Praha - Strahov 20.1.2018
400 m 56.54 Nová Včelnice 19.5.2019
400 m 57.56 h Praha - Strahov 12.1.2019
600 m 1:58.8 České Budějovice 22.9.2015
600 m 2:24.58 h Nová Včelnice 8.3.2014
800 m 2:11.01 Písek 25.5.2019
800 m 2:13.23 h Praha-Stromovka 1.12.2018
1000 m 2:58.53 Písek 18.5.2019
1000 m 3:11.38 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:49.67 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
1500 m 5:58.31 h Praha-Strahov 11.1.2015
3000 m 11:13.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
3000 m 11:39.70 h Praha - Stromovka 21.1.2017
50 m překážek 09.45 České Budějovice 11.5.2014
60 m překážek 11.70 České Budějovice 9.10.2016
60 m překážek 10.30 h Praha - Strahov 10.2.2018
100 m překážek 16.12 Nová Včelnice 12.5.2018
200 m překážek 30.50 Písek 3.6.2018
pětiboj 1262 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
čtyřboj 0521 České Budějovice 12.6.2014
čtyřboj 1042 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
hod kriketovým míčkem 29.87 České Budějovice 30.4.2016
hod plným míčem 1kg 5.99 České Budějovice 25.9.2014
hod plným míčem 1kg 05.00 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
vrh koulí 3kg 05.07 Jindřichův Hradec 28.9.2015
vrh koulí 4kg 06.83 Jindřichův Hradec 1.5.2017
skok daleký 3.64 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
skok daleký 3.61 h Nová Včelnice 28.11.2015
skok vysoký 0.90 České Budějovice 18.9.2014
Přespolní běh 0:05:04 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 12.38 Nová Včelnice 19.5.2019
200 m 25.30 Písek 8.6.2019
200 m 25.45 h Praha - Strahov 12.1.2019
400 m 56.54 Nová Včelnice 19.5.2019
400 m 57.56 h Praha - Strahov 12.1.2019
800 m 2:11.01 Písek 25.5.2019
800 m 2:14.02 h Praha - Strahov 19.1.2019
1000 m 2:58.53 Písek 18.5.2019
Přespolní běh 0:15:57 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 5 Praha-Stromovka 2:13.23
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 4 Praha-Stromovka 18.77
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 1500 m/Dci České Budějovice - Čtyři Dvory 4:49.67
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R3 8 Jablonec nad Nisou 2:27.01
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R7 8 Brno 08.05
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R3 4 Brno 17.64
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B7 6 Brno 42.10
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žci/F České Budějovice - Čtyři Dvory 2:25.85
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m př./Žci/B02 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 18.57
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žci/B04 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 19.80
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M/B02 5 Vlašim 2:18.59
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B05 3 Vlašim 26.36
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F 16 Plzeň 5:01.66
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 5 Plzeň 12.41
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Písek 18.56
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Žci/B 2 Písek 2:22.41
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 200 m př./Žci/B 1 Písek 30.50
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žci/R03 2 Písek 08.12
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 300 m/Žci/F Písek 40.19
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 100 m př./Žci/F Písek 16.22
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/M/F 14 Praha - Děkanka 4:52.72
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/M/F MS České Budějovice - Čtyři Dvory 11:13.29
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/M/B02 MS České Budějovice - Čtyři Dvory 12.51
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Nová Včelnice 40.37
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m př./Žci/B01 2 Nová Včelnice 16.12
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žci/B01 2 Nová Včelnice 07.88
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žci/F Brno 17.50
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m/Žci/F Brno 4:53.66
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/B02 3 Brno 08.06
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 45 Dolní Dobrouč 11:58
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R1 8 Ostrava 2:16.07
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žci/F MS Praha - Stromovka 2:17.69
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R01 MS Praha - Stromovka 08.10
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci/F Praha - Strahov 2:18.40
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žci/B01 2 Praha - Strahov 10.30
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R02 2 Praha - Strahov 08.02
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R03 6 Praha - Stromovka 08.13
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/Dci/B02 3 Praha - Stromovka 2:18.30
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žci/B5 1 Praha - Strahov 41.97
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žci/B1 4 Praha - Strahov 10.58
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Strahov 2:18.55
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B11 MS Praha-Strahov 20.17
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R2 2 Praha-Strahov 08.12
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 800 m/Žci/B2 MS Praha-Strahov 2:20.98