Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Beneš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.72 h Praha - Strahov 11.01.2020
60 m 07.60 Kolín 12.05.2020
100 m 11.96 Kolín 12.05.2020
150 m 23.42 h Praha-Strahov 11.01.2015
150 m 19.02 Kolín 31.08.2018
200 m 23.67 Kolín 12.05.2020
300 m 38.08 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 37.57 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 52.57 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 51.22 Kolín 16.05.2020
500 m 1:21.68 Stará Boleslav 07.09.2016
600 m 1:51.62 Kladno 10.06.2015
800 m 2:34.09 h Praha-Strahov 20.02.2016
800 m 2:20.76 Kolín 01.09.2017
1000 m 3:13.38 Kladno 25.09.2016
1500 m 4:57.98 Stará Boleslav 06.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.81 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok vysoký 1.42 h Český Brod 12.12.2015
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 29.04.2016
skok daleký 5.83 Stará Boleslav 19.05.2019
skok daleký 6.02 h Český Brod 18.01.2020
vrh koulí 4kg 08.28 h Praha-Stromovka 01.12.2018
hod kriketovým míčkem 39.40 Stará Boleslav 08.10.2016
pětiboj 1596 Stará Boleslav 08.10.2016
sprintérský trojboj 2063 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 Kolín 31.08.2018
150 m 19.02 Kolín 31.08.2018
300 m 40.01 Praha - Eden 12.09.2018
300 m 39.25 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 5.44 Kolín 31.08.2018
skok daleký 5.08 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 4kg 08.28 h Praha-Stromovka 01.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B2 Praha - Strahov DNS
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R2 Praha - Strahov DNS
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Žci/F Praha - Strahov DNS
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J 11 Praha - Strahov 5.08
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B03 3 Praha - Strahov 39.62
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 22 Praha-Stromovka 08.28
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 28 Praha-Stromovka 4.74
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 39.25
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 10 Praha - Eden 4.91
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 7 Praha - Eden 08.08
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Eden 40.01
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R04 4 Kolín 08.00
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B05 1 Kolín 19.02
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 4 Kolín 5.44