Karta atleta

Export do excelu
  • Neumann Nicolas
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 Hradec Králové 22.5.2019
60 m 07.5 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.06 Chrudim 31.8.2019
150 m 19.71 Nové Město nad Metují 17.6.2017
150 m 19.38 h Praha - Stromovka 20.1.2018
200 m 24.63 Pardubice 22.6.2019
200 m 26.11 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
300 m 43.33 Hradec Králové 18.4.2018
300 m 40.94 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 60.14 Pardubice 5.5.2018
1000 m 3:33.53 Hradec Králové 5.5.2017
60 m překážek 09.22 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek 17.4 Hradec Králové 25.4.2018
110 m překážek 16.53 Chrudim 31.8.2019
sprintérský trojboj 1264 Kolín 23.8.2017
pohár rozhlasu 1791 Hradec Králové 7.5.2019
devítiboj 2777 Hradec Králové 12.5.2018
hod diskem 1kg 45.35 Jičín 28.9.2018
hod diskem 1,5kg 40.11 Hradec Králové 21.5.2019
hod kladivem 4kg 27.25 Hradec Králové 27.5.2018
hod oštěpem 600g 26.34 Hradec Králové 12.5.2018
hod oštěpem 700g 38.53 Litomyšl 26.8.2019
vrh koulí 4kg 10.85 Třebíč 15.9.2018
vrh koulí 4kg 11.46 h Praha-Stromovka 1.12.2018
vrh koulí 5kg 11.58 Chrudim 31.8.2019
vrh koulí 5kg 10.26 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
skok daleký 5.46 Litomyšl 8.6.2019
skok daleký 5.19 h Pardubice 19.1.2019
skok o tyči 2.60 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 15.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 Hradec Králové 22.5.2019
60 m 07.5 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.06 Chrudim 31.8.2019
200 m 24.63 Pardubice 22.6.2019
200 m 26.11 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
400 m 61.31 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m překážek 09.6 h Pardubice 19.1.2019
110 m překážek 16.53 Chrudim 31.8.2019
sprintérský trojboj 1220 Hradec Králové 10.6.2019
pohár rozhlasu 1791 Hradec Králové 7.5.2019
hod diskem 1,5kg 40.11 Hradec Králové 21.5.2019
hod oštěpem 700g 38.53 Litomyšl 26.8.2019
vrh koulí 5kg 11.58 Chrudim 31.8.2019
vrh koulí 5kg 10.26 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
skok daleký 5.46 Litomyšl 8.6.2019
skok daleký 5.19 h Pardubice 19.1.2019
skok o tyči 2.60 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B4 3 Praha - Strahov 40.94
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R4 3 Praha - Strahov 07.81
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žci/R3 2 Praha - Strahov 09.22
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žci/F 10 Praha - Strahov 1.50
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 6 Praha-Stromovka 09.47
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 8 Praha-Stromovka 11.46
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 7 Praha-Stromovka 07.89
04.10.2018 Nejrychlejší Hradečák (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/F Hradec Králové 07.93
28.09.2018 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) disk 1kg/Žci/F Jičín 45.35
25.09.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci Pardubice 43.88
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1kg/Žci 13 Jablonec nad Nisou 35.49
18.09.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci Pardubice 43.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Žci/F Třebíč 41.46
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Žci/F 13 Třebíč 10.85
11.09.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci Pardubice 40.93
11.09.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci Pardubice NM
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Žci/F Hradec Králové 39.85
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 60 m/Žci/B01 4 Nová Paka 07.93
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) disk 1kg/Žci Nová Paka 40.54
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B02 2 Stará Boleslav 12.72
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Žci/F Stará Boleslav 38.06
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) disk 1kg/Žci Dvůr Králové nad Labem 39.43
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci Dvůr Králové nad Labem DNS
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 07.98
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B03 4 Jablonec nad Nisou 25.56
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1,5kg/Dci 7 Jablonec nad Nisou 31.84
19.07.2018 5. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci Kolín 38.16
09.07.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Žci Litomyšl 29.07
09.07.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/M 4 Litomyšl 19.12
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Žci Pardubice 37.68
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) kladivo 4kg/Žci Pardubice 00.00
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) disk 1kg/Žci Pardubice 37.09
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/FA 8 Hradec Králové 08.70
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/R03 1 Hradec Králové 08.31
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Žci 4 Hradec Králové 09.78
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 4kg/Žci Hradec Králové 27.25
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) devítiboj/Žci 4 Hradec Králové 2777
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci 6 Hradec Králové 08.58
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 1000 m/Žci 6 Hradec Králové 3:37.47
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žci/B01 4 Hradec Králové 17.55
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Žci Hradec Králové 28.79
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Žci Hradec Králové 26.34
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Žci Hradec Králové 08.94
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žci 6 Hradec Králové 3.89
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/Žci Hradec Králové NM
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žci 5 Hradec Králové 1.37
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žci/R02 3 Kolín 08.34
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žci/B02 2 Kolín 43.61
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B02 3 Pardubice 60.14
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žci/B02 1 Dvůr Králové nad Labem 08.04
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žci/B04 1 Dvůr Králové nad Labem 20.30
25.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žci 4 Hradec Králové 17.4
25.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Žci 7 Hradec Králové 19.75
18.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žci 5 Hradec Králové 43.33
18.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žci 7= Hradec Králové 1.25
18.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Žci 6 Hradec Králové 08.34
16.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žci Hradec Králové 4.11
16.04.2018 Zahajovací oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Žci Hradec Králové 13.39
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F 8 Jablonec nad Nisou 08.13
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 20.02
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B01 3 Jablonec nad Nisou 41.06
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Jablonec nad Nisou 07.90
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B1 MS Praha - Stromovka 19.38
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žci/B2 MS Praha - Stromovka 07.99
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Žci/F MS Praha - Stromovka 10.10
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B12 Praha-Strahov DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 300 m/Žci/B4 MS Praha-Strahov 42.79
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R6 MS Praha-Strahov 07.90