Karta atleta

Export do excelu
  • Vivien Uvírová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 Olomouc 25.09.2016
150 m 22.75 Třinec 05.05.2016
300 m 54.67 Ostrava - Poruba 06.06.2015
600 m 2:00.9 Frýdek-Místek 13.04.2016
800 m 2:41.55 Třinec 05.05.2016
800 m 3:03.64 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1500 m 5:50.64 h Ostrava 21.02.2017
1500 m 6:00.56 Opava 04.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 Ostrava 11.06.2015
skok vysoký 1.21 Ostrava 18.05.2016
skok daleký 3.62 Třinec 03.10.2017
vrh koulí 3kg 05.67 Třinec 03.10.2017
hod diskem 0,75kg 11.99 Opava 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 22.22 Ostrava 02.05.2015
pohár rozhlasu 0000 Ostrava-město 12.05.2017
chůze dráha 2000 m 11:45.45 Opava 16.05.2019
chůze dráha 3000 m 17:32.49 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
chůze dráha 3000 m 17:23.51 h Praha - Stromovka 09.02.2020
chůze dráha 5000 m 30:35.26 Frýdek-Místek 25.05.2020
3 km chůze 18:12 Olomouc 30.03.2018
5 km chůze 30:05 Poděbrady 06.04.2019
10 km chůze 62:38 Olomouc 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:03.64 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
chůze dráha 2000 m 12:13.60 Ostrava - Poruba 29.05.2018
chůze dráha 3000 m 18:24.80 h Ostrava 13.01.2018
chůze dráha 3000 m 18:23.02 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
chůze dráha 5000 m 35:10.11 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
3 km chůze 18:12 Olomouc 30.03.2018
5 km chůze 31:01 Poděbrady 07.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 8 Ostrava - Vítkovice 3:03.64
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky 4 Hranice 18:28.68
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky 10 Jablonec nad Nisou 18:23.02
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Hranice 18:52.38
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) chůze dráha 3000 m/Žky/F Třinec 18:23.95
28.08.2018 7. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) chůze dráha 3000 m/Žky Opava 19:36.70
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) chůze dráha 3000 m/Ž Opava 20:26.00
04.08.2018 56. ročník Přerovské padesátky (TJ Spartak Přerov, spolek) 3 km chůze/Ž Přerov 20:25
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žky Frýdek-Místek 12:13.60
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 5000 m/Dky MS Ostrava - Vítkovice 35:10.11
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze dráha 3000 m/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem 19:10.47
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva a 4. kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 2km chůze mužů a žen (Atletika Poruba z.s.) chůze dráha 2000 m/Žky Ostrava - Poruba 12:13.60
26.05.2018 10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, D, E a 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina C (Sportovní chůze Praha, z. s.) 5 km chůze/Ž Praha 34:43
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) chůze dráha 3000 m/Žky/F Třinec 18:55.09
16.05.2018 KP MSK družstev chůze, st. žactvo 2.kolo, ml. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze dráha 3000 m/Žky Frýdek-Místek 18:55.09
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze dráha 3000 m/Žky Frýdek-Místek 18:55.09
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) chůze dráha 2000 m/Žky Opava 12:14.70
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze dráha 3000 m/Žky/F Brno 19:52.47
16.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva a 2.kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 5km chůze mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žky Ostrava - Vítkovice 12:14.7
07.04.2018 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 (Český atletický svaz) 5 km chůze/Dky 24 Poděbrady 31:01
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 3 km chůze/Ž 6 Olomouc 18:12
11.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky 14 Praha - Stromovka 21:31.45
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Ostrava 18:24.80