Karta atleta

Export do excelu
  • Michopulu Nelly
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.47 Přerov 01.05.2016
150 m 25.40 Opava 09.08.2016
150 m 24.45 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
300 m 51.21 Třinec 22.05.2018
400 m 72.68 Šumperk 22.06.2019
800 m 2:40.89 Hranice 09.06.2018
800 m 2:43.47 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
1000 m 3:48.5 Havířov 22.04.2016
1500 m 5:41.33 Olomouc 08.06.2019
1500 m 5:47.82 h Ostrava 22.01.2019
1 anglická míle 6:15.75 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
3000 m 12:38.9 Frýdek-Místek 10.04.2019
3000 m 12:57.85 h Ostrava - Vítkovice 19.02.2019
středoškolský pohár 0000 Opava 16.10.2019
skok daleký 3.38 Třinec 14.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/F 8 Hranice 2:54.71
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žky/B03 3 Frýdek-Místek 51.83
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/F 13 Frýdek-Místek 2:52.94
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/F 7 Hranice 2:40.89
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky/F 8 Třinec 5:51.38
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B02 7 Třinec 51.21
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 1500 m/Ž/B1 9 Olomouc 5:45.71
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 6 Opava 2:49.33
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B04 2 Opava 52.26
06.02.2018 Veřejný závod na 3000m v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 13:47.69
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F 7 Ostrava 5:49.51