Karta atleta

Export do excelu
  • Polívková Lea Anna
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Eden 27.6.2018
60 m 08.55 h Praha-Stromovka 1.12.2018
100 m 13.66 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 20.35 Kolín 12.5.2018
150 m 20.15 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 27.64 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 43.32 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 43.82 h Praha - Strahov 27.1.2018
600 m 1:51.37 Praha-Jeseniova 2.5.2016
800 m 2:38.23 Kolín 1.6.2018
800 m 2:46.45 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 10.43 Praha-Jeseniova 2.5.2016
60 m překážek 09.50 h Praha - Stromovka 24.2.2018
100 m překážek 15.50 Praha - Eden 27.6.2018
200 m překážek 31.78 Praha - Eden 29.5.2018
sprintérský trojboj 2018 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pětiboj 2626 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
pětiboj hala 2542 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3866 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 500g 28.42 Kolín 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 38.58 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 09.08 Praha-Kotlářka 12.5.2016
vrh koulí 3kg 09.62 Praha - Kotlářka 14.10.2018
vrh koulí 3kg 08.05 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.80 Praha - Děkanka 31.5.2017
skok daleký 4.78 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok vysoký 1.43 Kolín 12.5.2018
skok vysoký 1.37 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B4 4 Praha - Strahov 20.79
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žky/B2 2 Praha - Strahov 44.00
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 5 Praha-Stromovka 08.55
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 1 Praha-Stromovka 20.16
14.10.2018 Víceboj rodič a dítě a víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m př./Žky Praha - Kotlářka 16.48
14.10.2018 Víceboj rodič a dítě a víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Žky Praha - Kotlářka 09.62
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B02 4 Hranice 16.25
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žky/B02 3 Hranice 32.16
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) sedmiboj/Žky Praha - Přátelství 3842
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B02 6 Praha - Přátelství 2:38.55
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B01 4 Praha - Přátelství 16.23
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Přátelství 20.83
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky Praha - Přátelství 09.18
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 4 Praha - Přátelství 4.79
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky Praha - Přátelství 28.34
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žky 11= Praha - Přátelství 1.35
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/R3 7 Jablonec nad Nisou 15.95
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 200 m př./Žky/B01 5 Praha - Eden 31.99
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B01 6 Praha - Eden 16.60
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B01 3 Praha - Eden 16.30
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B01 4 Praha - Eden 31.95
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B01 7 Praha - Přátelství 17.45
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B01 5 Praha - Přátelství 45.48
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky Praha - Eden 15.50
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 6 Praha - Eden 08.49
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B05 1 Praha - Eden 20.40
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 200 m př./Žky Praha - Juliska DQ
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Juliska 08.57
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 11 Praha - Děkanka 22.75
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Děkanka 43.32
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B4 2 Kolín 20.43
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B1 4 Kolín 2:38.23
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B3 2 Kolín 16.02
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 15= Kolín 1.42
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 18 Kolín 4.63
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 14 Kolín 08.52
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 11 Kolín 26.27
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky/F 17 Kolín 3866
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B03 1 Praha - Eden 31.78
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 7 Praha - Eden 4.76
19.05.2018 8. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky Praha - Eden 28.42
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B01 7 Praha - Juliska 08.69
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) dálka/Žky Praha - Juliska 4.80
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 6 Kolín 3702
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B03 5 Kolín 2:47.81
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B04 3 Kolín 20.35
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B04 4 Kolín 16.70
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 10 Kolín 1.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 13 Kolín 4.41
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 5 Kolín 08.80
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 4 Kolín 28.42
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B03 8 Praha - Eden 20.16
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B03 4 Praha - Eden 43.90
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž 7 Praha - Kotlářka 2018
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B04 1 Praha - Kotlářka 08.50
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B01 2 Praha - Kotlářka 13.66
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B05 2 Praha - Kotlářka 27.64
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B04 4 Praha - Jeseniova 16.88
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 5 Ostrava 44.53
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R1 6 Ostrava 09.58
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žky/B01 MS Praha - Stromovka 44.25
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/B01 MS Praha - Stromovka 09.50
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Žky Jablonec nad Nisou 09.65
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B01 5 Jablonec nad Nisou 08.63
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 9 Praha-Stromovka 4.66
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B4 2 Praha-Stromovka 20.15
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 4 Praha-Stromovka 09.76
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 4 Praha-Stromovka 08.67
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 43.82
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/FA 6 Praha - Strahov 09.74
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R3 2 Praha - Strahov 09.59
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 45.06
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B2 1 Praha - Strahov 09.71
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B6 Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 Ostrava DNS
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B1 6 Jablonec nad Nisou 10.07
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Jablonec nad Nisou 2:46.45
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky/FB Jablonec nad Nisou 4.78
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky/F 20 Jablonec nad Nisou 08.05
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Žky 15 Jablonec nad Nisou 2542
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žky/FB 8= Jablonec nad Nisou 1.33
10.01.2018 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.59
10.01.2018 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/F Jablonec nad Nisou 10.12